Obrvice za farove - Sandero

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

Tokom kupovine deflektora prozora od zeljkor-a, poslato mi je dosta poklona pa i ovaj. Obrvice za sandera  :hall:

Jedva čekam da ih stavim, a ovom prilikom bih i poslušao savete za lepljenje istih pošto ja stvarno ne znam kako da ih pričvrstim za far bez lepljenja. I još sam u dilemi koji lepak da koristim, ili možda silikonom da učvrstim. Ajmo ljudi, ideje....

Evo slika:






Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

sphex

opa DrJekyll ide najozbiljnije na titulu "Miss Sandero"  :to:

Ja mislim da bi trebalo po ivicama ukrug obrvica da silikon odradi svoje u nekom najtanjem sloju i pažljivo nanet. Držaće, a opet neće dozvoliti da se voda skuplja.... I naravno uvek može da se demontira bez posledica.
we brake for nobody!

DrJekyll

Tako sam i ja mislio, probaću danas pa šta bude.


Nadam se da će da bude ta nagrada za najlepši Sandero  :dobro:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

MajorSoul

Kad osvojis titulu moraces da djuskas na sledecem okupljanju  :cheer:

kad zalepis stavi slike da vidimo kako je ispalo  :cool:
:wind:
..need more buttons..

david

Biti ce lepsi svakako a ako ti se ne svidi, skini

DrJekyll

Evo slika posle stavljanja:













Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

sphex

 :aplause: Bravo mister Mrki! Izgleda super, sviđa mi se kako još više naglašava tu prednju liniju.

Kako si na kraju montirao/zalepio....trebao si i to da ispratiš fotografijama  :wink:
we brake for nobody!

DrJekyll

Ma mrzelo me je telefonom da slikam jer pravi loše slike, a digitalni mi nije tu.
Zalepio sam silikonom, stavio sam tanku konstantnu liniju silikona u krug oko obrvice i povukao još 3-4 malo deblje linije u sredini da ojačam.
Kada sam došao po ženu na posao nije prepoznala auto  :c: kaže: "vidim ja da je nešto drugačije, da izgleda bolje, ali ne znam šta..."  :dance:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

david

#8
Super izgleda. Lepsi je sada . :aplause: :dobro: :dance:

LeNgenda

Bas ne znam sta da mislim... Jeste lepo, ali sad mi sve deluje nekako nedovrseno... Ja se kolebam.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DrJekyll

Na koji način nedovršeno? Jel misliš na deflektore ili....?
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

LeNgenda

Svetlo kuciste fara sa tim, sada zamaskiranim, temenom koje prodire u haubu daje utisak "otvorenih ociju". Sada se hauba vizuelno spustila i produzila i sad vise deluje ckiljavo, nego namrsteno. Tamno kuciste fara sa Black Line-a ili Stepe bi mnogo bolje leglo.

Naravno, to je sve moje amatersko misljenje.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

sphex

Poštujemo  :ziveli:
Meni se recimo baš sve to i sviđa  :hihi1:
we brake for nobody!

DrJekyll

Uf brate kad se ja ne bih složio sa tobom  :friends:
I meni se sviđa to sa blek lajna, ali nema se para za te farove, a i pitaj boga koliko bi one derikože uzele za menjanje da ostane u garanciji. Ovo je bilo za Dž, i ja se ne bunim, a za te pare (za Dž :lau: ) izgleda bolje nego onako.
Ne znam, meni se više sviđa ovako nego "stock" varijanta. Da je para za lepe stvari vozio bih ja S8  :hall:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

kiconix