Krovni spojler

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

1. Lepo izgleda!  :to:
2. Gde si i po kojoj ceni nabavio?
3. Da li se naručuje u boji ili si morao da ga farbaš?
4. Ne vidim nalepnicu Foruma...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mrsp

 :too: :too: :too:
I mene isto zanima cena i gde si nabavio?
Takođe dali si naručio u željenoj boji ili si ti morao da farbaš?
Odličan izbor! :respect:


Boka

Jako lepo , i meni se svidja. :too:

Aleks


Zoran

Samo da služi dobro  :to:.
Sam svoj gazda - vazda.

DrJekyll

Citat: Loganovac poslato 29.05.2011. - 08:52
1. Lepo izgleda!  :to:
2. Gde si i po kojoj ceni nabavio?
3. Da li se naručuje u boji ili si morao da ga farbaš?
4. Ne vidim nalepnicu Foruma...


1. Hvala  :friends:
2. Hit auto (sa popustom 14.500, a inače je sada 18.000) dan kada sam pitao bio je 10.500, sledeći dan kada sam naručio bio je 18.000 :cekicem:
3. Farba se, ugradnja i farbanje je oko 7.500
4. Nemam je....nije mi jasno gde mi je žena zagubila nalepnice....ali pitaći je ponovo ja :palica:


Ja sam u suštini potrošio samo 4.500, imao sam ona dva vaučera od po 100 jevreja, jedan (ćaletov) sam potrošio na spojler i dodao 4.500, a drugi (moj) sam potrošio na ugradnju farbanje i patosnice za ćaleta (da popunim kupon).
Da su mi odmah rekli da je spojler 18.000 ne bih ga ni uzimao, ali sam se naložio kao mlad majmun pa posle nisam ni razmišljao. Ovako bi doplatio samo 500 dindži :doh: da je ostala stara cena.....ili da sam ja par dana ranije naručio :bonk:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

sphex

Lepo izgleda, posebno u ovoj boji  :wink:

A dobro ti je ono "tuning" ispod znaka nazad  :to: sad felne neke lepe....
we brake for nobody!

Damir Oravec

Super izgleda! Ih ..da mi je jedan kupon..pa da uzmem onaj naslon za ruku! :)

scepo


DrJekyll

felne ću uzeti sledećeg leta pri skidanju zimskih guma, sada nisam imao pare za to planinarenje :)
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ajgor bejzik

#11
Nabacih krovni, ili kako ga zovu spojler gepeka na mog Urban Explorera😄. Da ga ukrasim malo za 4-ti rođendan. Naručio ga preko ovlašćenog servisa Sekulić u Veterniku. Nisam ga farbao, jer je u boji spojlera koje već imam na Dusteru.
Montira se bušenjem (sa leve i desne strane) i lepljenjem. Ima tutorijal na You Tube https://youtu.be/IQLZUOiCNhw ! Jednostavno se postavlja.
E sad, pitam ja glavnog majstora Milana da li želite da pogledate tutorijal, a on mi odgovara 'šta da gledam kada znam'. I tako to. Sa leve strane su izbušili ok, sa desne strane pogrešne rupe, pa onda još jedne ponovo. Znači, ja i kad zid bušim proverim 10 puta pre nego izbušim, a oni meni izbuše gepek kao da je sir. Šta reći, kome se žaliti. Ovlašćeni servis???!!!
Postavili su ga relativno dobro (ako izuzmem višak rupa koje su napravili), ali se spojler deo odlepio čim sam izašao iz servisa, pa sam ga kod prijatelja u garaži doradio tako što smo gore stavljali tegove preko krpe, kako bi se traka zalepila. I tako to...
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

dekiv68

Fino izgleda.
Nakon neke vožnje na ovom bljuzgavom vremenu javi da li pored estetike ima i neku aerodinamičnu funkciju, u smislu da se manje prljaju zadnja vrata.

Goran25

Odlično se uklopilo, svaka čast.

Te pogrešno izbušene rupe, da li si ih popunjavao  sa nečim ili ostavio? Ako može slika tog mesta

Taj deo oko lepljenja mi nije jasan i prva pomisao mi je bila kako će se ponašati kod prvog pranja šmrkom, da li ste dodavali lepak ili samo jače pričvrstili postojeći sa trake? Sećam se da mi je čovek prilikom montiranja  zaštitnih obloga blatobrana dodatno mazao iste sa 3m lepkom

ajgor bejzik

#14


U pitanju su trake, obostrano lepljive...nema lepka (nešto kao "gladijator" traka za kola). Za karoseriju se odmah zalepilo, a odvajalo se od plastike. Onda smo mi stavili deblju krpu preko krova i plastike i nakon toga tegove od gore i ostavili tako sat vremena. Sad deluje da je ok. Trake deluju ok, nego su oni brzinski odradili i nisu zalepili do kraja.
Ubaciću slike rupa, nisu popunjene ničim (ovlašćeni servis je to??!!) i blizu su ovih novoizbušenih rupa. Recimo da su pola cm jedne od drugih. Inače, pazio sam auto kao oči u glavi, pa mi ovo baš jako smeta....čuj, izbušim ti rupe na pogrešnom mestu u ovlašćenom servisu. A sve je tako lako uraditi (vidi link na You Tube što sam stavio). Verovatno u startu nisu dobro stavili i onda su bušili na pogrešnim mestima.
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!