Lada Granta-ili ruski Logiša???

prethodna tema - sledeća tema

VaskezNS

Pobogu ljudi, enterijer je ružan do bola. Pa ovako odvratan nije ni u Puntu. Sve nekako...štrči i visi, bem li ga  :hammer:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

saša61beograd

Budi jasniji,jel štrči ili visi, uopšte nije svejedno.
A što se Grante tiče to je, za sada,restilizovana Kalina i ništa više.Gde je tu uticaj Renoa ne vidim,sve je tu isto kao i do sada na Ladama:vešanje,motor...Možda je Reno nešto dao u tehnologiji ali se to ne vidi.Ili će saradnja Lada- Reno tek da se vidi na nekom sledećem modelu.
Ako  bude 6500eur sa 1,6 motorom i klimom, biće zanimljivo.

staracstol

Mozda je ovo Ladina SuperNova ili Solenza

nenad28

Ako je to novi Logan, onda za mene vise ne postoji!
:logan: :amen:
Mada ne verujem da postoji sansa za takav  :bullshit:. Suvise je "mrsav" za Logijevog naslednika.
Trend je da naslednik bude veci i "misicaviji" od predhodnika.

Svarog

Meni sve ovo liči na nekadašnju "saradnju" Zastave i Fiata kad je Kragujevac od Italijana kupovao pojedine sklopove italijanskih kola. I to je onda bila neka saradnja. A ako ova Lada spolja liči na Taliu, a unitra na Logana onda svaka čast novinarima koji to pišu.  :fiju:

kiconix

Lepo pise naslov teme, mozda bude Ruski Logisa, Rumunski nikako.

staracstol

Auto je ko i Talija, nekako naknadno dobudzen, dizajnerski pretrpan. Logan kad se pojavio imao je ciste i lepe linija a ovaj ko i Talija izgleda kao da su se na kraju dosetili 1.000 detalja pa ih da prostite napicili na kola. Sve je nekako pretrpano i zdudano ali predpostavljam da dok razmisljas da li su ga ceceni minirali bas i nemas mnogo vremena da se bavis dizajnom.

VaskezNS

Citat: saša61beograd poslato 05.01.2012. - 18:41
Budi jasniji,jel štrči ili visi, uopšte nije svejedno.

Možda se nismo razumeli, ja sam komentarisao Grantin enterijer:


Verovatno se srednja konzola ljudima sviđa zbog onog integrisanog radio-gedžeta ali obratite pažnju kako je sve postavljeno - kao izbekeljeno štrči u odnosu na liniju cele komtable. Uz to, uspravna linija centralnog dela se "prekida" kod upaljača pa sve to kao da je okačeno na komtablu i otud taj "osećaj" da "visi" sa nečega. Kao bonus, sa Loganovim otvorima za ventilaciju (kao očima) i tasterom za sva 4 (kao nos) sve liči na neku loše nacrtanu robotsku facu  :laugh1:
Druga stvar - pogledajte rupetinu između suvozačkog airbega i vrata ostave. Čemu to ? Uz jedno "nebitno" pitanje - na koju stranu se uopšte ispali airbag suvozača - u plafon ?  :ces:
Al ajd' da samo ne kudim - sviđa mi se volan...možda zato što ima liniju novog Dacia znaka  :to:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

zac

Slazem se, ni meni se ne svidja, ova centralna konzola je pala kao cir na tablu. I dete bi je lepse nacrtalo.

Keka

Ovo je modifikovana tabla od Logana. Verovatno se ispod krije Loganov sistem za ventilaciju. Meni nije toliko ruzna, siguran sam da uzivo mnogo bolje izgleda.

Svidja mi se i automatski menjac, ali motori nisu Renault.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


staracstol

Stigli smo do konstatacije da je to ipak Lada i da još treba sačekati dok ne isteraju nešto iz Renaultove kuhinje.

ppejic

Mislim da taj auto nema ama bas nikakvi dodirnih tacaka sa Loganom.

kiconix


goran79

danas setam po berlinu i ugledam parkiranu LADU GRANTU,o moj boze pa logan je za taj auto MERCEDES M E R C E D E S.moram priznat da taj azto ne izgleda na nista.nekako je mali ,uzak nizak ma nikakav

staracstol

Pa i Kalina je mala, iznenađujuće mala.