Lada Granta-ili ruski Logiša???

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Sad se setih; ljudi sa LKS-a mi pomenuse da je na Granti rikverc desno nazad, kao kod nas, nema prstena i ne potapa se. Kalinin menjac ima prsten, tako da bih rekao da je Granta buckuris i po pitanju mehanike, a ne samo estetski.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

saša61beograd

Sudeći po međuosovinskom rastojanju rekao bih da je ovo više Kalina nego Logan.
Na nekim forumima o Granti ima vrlo potcenjivačkih i "pljuvačkih" komentara,slično kao kad je Dačija u pitanju.Ti komentari potiču od skupine "velikih poznavalaca automobila sa visokim standardima u ocenjivanju".Takvi u životu nisu kupili nov auto,eventualno voze neki 15 god.star BMW,sa širokim (polovnim)gumama i sebe smatraju vozačkom elitom.A verovatno u kući nemaju ni jedan par čarapa bez rupa.
Kakogod,pozdravljam pojavu svakog pristojnog automobila u ovom cenovnom razredu.

zac


nenad28

Mene i dalje pljuju za Daciju i jedva cekaju da mi se nesto desi, ali ne da se Logan :).
Ako da bog, sledeci auto co mi biti Dacia takodje.
Naravno, slazem se da je Lada napravila ogroman korak u napred ali nikada ne bih zamenio Daciju sa Ladom.
Tako bar sada mislim, videcemo...

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


staracstol

Talija za 6.000e, odličan deal

dejanz

I meni ovo lici na novog logana

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Daniel

The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

zac

 :Smiley:  Onaj se ubi, ovaj ga sarani, a za auto jos ne znamo.  :bonk: :bonk: :bonk:  :lau:

Svarog

Ako je suditi po slikama iz Blica, ova Lada ima ružan enterijer koji se retko viđa.

LeNgenda

Ja se ne bih ni ubijao, ni sa`ranjivao, jasna je stvar da ce novi Logan da nasledi platformu Megana II i njegove 16v motore.

Granta je Frankenstajn, ali kad su Rusi vec odlucili da se okrenu malo i izvozu, morali su da upristoje ponudu. Pa, do juce se u Svabiji prodavala 2107 sa Euro 4 motorom za 4.500 evra.

Sto vise bude Renoa u Ladi, to ce Lada biti zanimljivija za razmatranje.

A Dusterov redizajn koji se vec prodaje u Juznoj Americi vec ima enterijer jako slican Grantinom.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Tale

Ma nema šanse da ovo bude novi Logan.
Pa ovo je ružnije od Logana 1 bar duplo, a vidi se i da je lošije.

Sir Oliver

Meni se centralna konzola baš sviđa. Ova naša mi deluje nekako prosta k'o pasulj.
I drink to make other people more interesting.

Tale

Centralna konzola nije loša, ali mi se ova desna strana table nikako ne sviđa. Imam osjećaj da suvozač ne može fino opustiti noge.