Lada Granta-ili ruski Logiša???

prethodna tema - sledeća tema

abc123

Ih daj jasho nemoj porediti babe i zabe  :). Kome se jos desilo u Daciji ovo sto se desilo Putinu (ni manje ni vise) na Ladi (vidi oko 45 sekunde).  :doh:




Aleks


jasho

ili je naštelovana isključivo da pali na -15'C  :D

Dule BG

#4
Posle gleda gepek da vidi dal ce da stanu ovi konstruktori kad ih potepa  :too:

Ne izgleda lose ovo, al vrv stelovano da ispod -10C pali iz prve  :cool:

"Kada je provozao do odredišta, našalio se da je "prtljažnik dovoljno veliki da u njega stanu tri neprijatelja države".  :hihi1:

Keka

Ovo je Logan sa nasminkanim nosem i dupetom, glupavim Ladinim retrovizorima i felnama. Vrata su ista kao na Loganu, sa sve falcom u gumom odgore. Znaci nema veze sa platformom Kaline.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

sibelius

dacu mu ja onaj sprej za pomoc pri paljenju
ostalo mi od moskvicha :Smiley: :Smiley: :Smiley:

dovla

Citatvidi oko 45 sekunde

Posle ovoga tema može :lockt:.

LeNgenda

Bukvalno sam prekopirao svoj post sa LKS-a od pre neki dan, kad sam video ove slike.

CitatOtvori ventilacije, delimicno volan, cajgeri, farovi sa malim izmenama, tapacirunzi sa manjim izmenama, gornji deo table, zastitne lajsne, oblik stakala, krovna antena, manje-vise ceo prednji branik sa maglenkama, pojasevi, sve to je kao na Loganu posle redizajna.

Oblik vrata, izgled sa strane, sarke, zvuk pri otvaranju i jako naglasena dva polozaja u kojima vrata cvrsto ostaju su vrlo slicna, ako ne i ista, kao kod Dacije.

Rucice prozora i rucne kocnice su kao na Samari. Za sedista nisam siguran.

Zadnja svetla i brisaci su sa nove Talije, a ja bih rekao da i auto u celosti dosta podseca na Taliju.

Meni se svidjaju ovakvi automobili. Farovi su mi malo nesrecno uklopljeni sa maskom hladnjaka, ali dobro.

Gole felne i crni branici i manjak zadnjih naslona za glavu su nedopustivi u baznoj verziji ako misle da se probiju.

Svidja mi se Granta.

A sto se paljenja tice, zamislite sebe, svoju pozu i izraz lica kad palite motor. Sigurno ne zverate okolo dok okrecete kljuc.
Ni on, ni saputnici ne izrazavaju cudjenje, neprijatnost, prekor, blam, bilo sta sto bi pokazalo da su iznenadjeni ili nezadovoljni, niko ne prilazi autu, nista se ne desava.

Putin je razgledao enterijer, a tek na kraju upalio i otisao, ocigledno je da je zvuk verglanja umontiran.
Podvala, a U92 se prvi naguzio da istakne kako se Putin izblamirao.
Jadno.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

abc123

Tacno m**ku im vazalsku. Tek sada po reakcijama ljudi u kolima vidim da je verglanje naknadno montirano na snimak. Kakvo kvarno podmetanje :peglanje: .Vidi se da su obucavani kod najboljih spin-majstora.

Raja

Dajte loptu na zemlju,. Nije naš problem da li je upalio iz prvog ili iz petog puta.

jasho


dejanz


nenad28

"A sto se paljenja tice, zamislite sebe, svoju pozu i izraz lica kad palite motor. Sigurno ne zverate okolo dok okrecete kljuc.
Ni on, ni saputnici ne izrazavaju cudjenje, neprijatnost, prekor, blam, bilo sta sto bi pokazalo da su iznenadjeni ili nezadovoljni, niko ne prilazi autu, nista se ne desava.

Putin je razgledao enterijer, a tek na kraju upalio i otisao, ocigledno je da je zvuk verglanja umontiran."
...

Stvarno je tako   :aplause:
Ja sam tek sad to primetio!