Bočni vetrobran

prethodna tema - sledeća tema

kiconix

Pitajte Veterinara, ostao je bez oba a da prozor nije ni pomeren.
Kumu su skinuli sa Merive a njegovom kolegi sa jos jednog Logana, nigde prozor nije spustan, niti otvaran auto.
Misterija traje.

Veterinar

Da... Kradu se toliko da mi ne pada na pamet da ih ponovo stavljam. Truba.

dejanz

Šta rade sa njima, prodaju ih polovne ili šta ?
Enigma
Kapiram kad klinci skinu znak pa pravi kući kolekciju znakova ali bočni vetrobran :fiju:

nik

Pravi kolekciju?  :lau: :lau: :lau:

scepo

Citat: bind poslato 16.11.2010. - 20:28
Koristim ih vec 7 meseci i po meni su jako korisni,iako imam klimu letos su se pokazali veoma korisni a kad pada kisa nezameljivi su . Placeni (sva 4) u Spider autu pre sedam meseci 4400 din.
Jutros primetim  na vratima od vozaca ukraden vetrobran (ostalo samo jedno parce polomljeno 10 cm,izmedju stakla i kanala kod stuba,na svu srecu staklo nije puklo,ostale u kanalu i sve zabice? ) .Otiso do Spider-a i postavili mi taj jedan vetrobran kazu moze i na komad i naplatili 1600 din.

PS:Doslo zadnje vreme ,kad su poceli i sa Dacia da kradu delove...
bind Može li koja slika kako je pala na Stepway  :to: ?

dovla

:offtopic:
Da li neko ima ugrađen alarm sa šok senzorima i sl. senzorima, a da su mu isčupali tu plastiku (wind deflector) ?

Keka

Nece ga sok senzor sacuvati.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


maestral5747

imam i ja to na meganeu, vrlo korisno, mada mi se čini da su ovi vaši malo manji i elegantniji.

david

Prosle nedelje sam bio na Avali pa uzeo u Spideru bocne bvetrobrane prednje, videcemo dalje funkcijonalnost u narednom periodu...

scepo

bind Može li koja slika kako ti je bocni vjetrobran pao na Stepway  :dobro:

bind

#25
Citat: scepo poslato 12.12.2010. - 19:31
bind Može li koja slika kako ti je bocni vjetrobran pao na Stepway  :dobro:


dovla

 :offtopic:
Bind
Where's your damn antenna?

bind

#27
:offtopic:
Pa meni su na tom parkingu skinuli . polomili vetrobran a antena je na sigurnom jer tu sta zanoci ujutru ne osvane.

Vihor

 :ha:  strasno, nemogu da verujem da se toliko krade. Inace mislim da su boci vetrobrani veoma korisni, narocito ko pusi u kolima, otvoris malo prozor, nikom ne smeta a dim direktno kroz prozor
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Loganovac

Jeste off, ali ne mogu da ne prokomentarišem - lep je ko lutka, baš!  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.