Sandero Holiday 1.4mpi

prethodna tema - sledeća tema

kapsid

Dragi moji forumaši,
nakon toliko iščekivanja stigao nam je novi ljubimac u porodicu.
Iako prvobitna želja bijaše Logan MCV(zbog za sada ne velike potrebe za velikim prostorom i ženinim strahom od veličine istog :usisava:),a druga želja Logan je nedostupna za poručiti Logan je nedostupna,treća želja iako je treća ,je definitivno čini se najbolja je ispunjena.
Sandero 1.4 mpi sa Holiday opremom je stigao.Prodavac ekstra ispoštovao dogovor isve živo gotovo.Holiday oprema(ako se još neko nije susreo je nadogradnja na ambience opremu(uključuje el.podizače prednjih stakala,naslon za ruku,krovne nosače,senzore za parkiranje pozadi,patosnice,presvlake holiday).Kratko sam ga testirao a oni jači testovi tek slijede o čemu ću pričati u drugoj temici.Evo ubaciću i sličice...
Mahanjac iz B.Luke

PS uskoro ću slikati ga i sa naljepnicom :aplause:

Još jedno ps: Molim administratora da prebaci temu u Vozila članova.Hvala! :hall:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Jelenko

Uzivaj komsija u svom ljubimcu...Neka ti je sa srecom.. :ziveli:

kapsid

Hvala komšo vidimo se u susjedstvu :wave:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

dzule

bravo, da se navozas kolko volis............ :ziveli:

sibelius


speedo

Odličan je i neka bude sretan :to:

Krovni nosači se mogu skidati?

Zoran

Sretna vožnja zemljak  :wave:.
Sam svoj gazda - vazda.

mrsp


david


shole

 :aplause: Srećni ti bili kilometri!  :ziveli:

Aleks

U zdravlju se vozili!  :to: :ziveli:

kapsid



Krovni nosači se mogu skidati?
[/quote]
Skinuo sam krovne nosače,čuje se odzvanjanje vazduha, :ljut:pa ću ih montirati po potrebi...hvala vam mnogo na lijepim željicama drugari moji :respect:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

DrJekyll

Nek ti je sa srecom i da ga duuuugo i lepo vozis. Ja sad prvi put cujem za tu holidej opremu, ali mi je drago sto su to ubacili.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

kapsid

#13
Citat: DrJekyll poslato 12.05.2011. - 00:27
Nek ti je sa srecom i da ga duuuugo i lepo vozis. Ja sad prvi put cujem za tu holidej opremu, ali mi je drago sto su to ubacili.
Riječ je opremi koja je u ponudi negdje od juna-jula 2010 u Bih pretpostavljam da nije bila u Srbiji :place:,ali  na carinskoj i originalnom računu piše ambience +,a holiday oprema koju nabrojah se ugradi kodovlaštenog dilera :Smiley:


Jedno od pravila ponašanja na Forumu kaže da nije potrebno navoditi post neposredno iznad vašeg posta.
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

kapsid

Ok hvala na korekciji vodiću računa o tome :hm:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!