"DACIA u srcu"

prethodna tema - sledeća tema

ziki_the

Drugari termos je keva, nije obmana licno garantujem :rtfm: :rtfm: :Smiley: :Smiley:



staracstol

Ja sam radio u "industriji" i to što oni pričaju nije laž, samo mi malo čudno da su tako pijačarski krenuli u to. Ovde su nažalost postojali nedodirljivi i oni su svima boli oči svojim pišanjem po zakonu i pravilima ali svaka igra koja na kraju ima poklon "ozbiljnije vrednosti" podleže setu pravila inače se smatra "šibicarenjem" u rukavicama i zaprećene kazne su blago rečeno da se smrzneš. Čudi me da je neko ko je uspeo da organizuje onaj dan na Navaku mogao tako diletantski da uleti u celu priču oko tog kviza sa kolima na kraju. Delom su tome krive razne banana televizije koje su svoje telefonske prevare prijavljivale ko kvizove. Koliko korupcije je tu bilo se moglo videti u novinama kad su pohapsili neke svake razne radnike ministarstva, uprave za igre na sreću i kriminalce. I posle svega toga oni ko avlijaneri ulete u projekat, tačno sam znao da negde mora da pukne, sve mi ono tamo bilo nešto lepo i upeglano samo sam se pito di je kvaka. Znači bez iznenađenja, iako beše u trenutku lepo videti da nešto ovde može da izgleda lepo, organizovano, osmišljeno al neda nam se, jbg.

krle

Verovatno su za to krivi oni "pravni savetnici"  iz RNS. :Smiley:


Citat: spago poslato 21.12.2010. - 16:00

Zastupnik tužene ističe da je Renault iznenađen što sam ih tužio jer oni nisu ni u kakvom pravnom odnosu sa mnom.

Citat: spago poslato 23.02.2011. - 14:46
Najnovije sa suđenja. RNS i dalje negira pasivnu legitimaciju odnosno kaže da oni nisu ni proizvođač ni prodavac ni serviser.


staracstol

Pa možda si kupio Fordov Logan kojeg su zli ljudi rebrendirali kao Daciu. Smradovi.

MajorSoul

Da li ih je stvarno neko prijavio ili kad su shvatili da nije potrebno znanje nego pamcenje i brzina onda resili da ukinu..  :whistling:
:wind:
..need more buttons..

dejanz

Meni lici na ovo drugo

DejanNS

aj smislimo tekst mejla gde trazimo nagrade i svi da posaljemo, al SVIII ? :ziveli:

Capriolo

Znam da je ovo davno sahranjena tema, ali, slučajno naleteh na nju. Pa se podestih svega.

"Renault Nissan Srbija" nije ni najmanje bila kriva za to što je 2011. bio stopiran kviz "Dacia u srcu" i skoro 7 godina ( od 2011. do 2018. ) je trajala pravna borba RNS da pobije tezu Uprave za igre na sreću da u tom kvizu za plasman učesnika navodno nije bilo ključno njegovo znanje, već navodno samo sreća ( sreća u smislu da li će učesnik da izvuče ono pitanje na koje zna odgovor ).

RNS je "u prvom naletu" bio uspeo pred Upravnim sudom i Upravni sud je prvi put presudio u korist RNS ( poništio odluku Uprave za igre na sreću ) i rekao da to što je organizovala Dacia jeste kviz (i da je za rangiranje takmičara ključno znanje koje oni pokažu), a ne igra na sreću.

Ali, Ministarstvo finansija je ostalo pri svoje i "u drugom krugu" doneo istu odluku kao 2011, a posle se i Upravni sud "u drugom krugu" priklonio njima i rekao da je sve to samo stvar sreće.

Glupost nevidjena.

Ispalo da je u životu znanje ništa i da je sve samo stvar sreće.