"DACIA u srcu"

prethodna tema - sledeća tema

Damir Oravec

Keka je potpuno u pravu. Chijem li je sinu namenjen Duster?

mrsp

Niste se valjda stvarno nadali da ce neko od nas da ga osvoji!  :bonk:

Keka

Naravno da ne, ne pada mi na pamet da ucim ovlascene servisere i Logan Van, ali prvih 20-50-100 mesta neka bude bar posteno.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


staracstol

A da mi njima napravimo kviz "Kupac u srcu". Malo da mi vidimo kolko oni znaju.
Evo i nekih pitanja:
1. Kupac Dačije želi a) Da mu ugradite drndav radio bez ikakvih podrški za bilo što osim cd-a
                              b) Da mu ostavite pripremu za radio al samo za dva zvučnika
                              c) Da mu ostavite izbor izmedju kvalitetnog fabričkog radia koji čita mp3 i sl sa bluetoothom i komandama na volanu ili pripreme za radio sa sve 4 zvučnika, sprovedenim kablovima za instalaciju recimo sub-a

A za nagradu, nešto, one jake će mo podeliti međusobno a njima recimo ukusam komplet glimerica il sečica...

Aleks

...a mogli bi da daju i koji metar audio kabla, neku buksnicu, izolir traku...

fliP

 :lol1: :lol1:


E ali tacno je da normalnim citanjem ne moze da se postigne toliko bodova. Sto duze igrate i igrate pitanja se ponavljaju, a na onim kratkim pitanjima mozete vec odmah da dobijete 200-300 bodova. E vec ostalih 15 pitanja zahtevaju i koncentraciju i brze reflekse od predhodnih pitanja.

ppejic

Da li postoji neki inovativniji nacin za reklamiranje i promovisanje RNS Dacia kluba?

Polako ljudi, ne moze nista preko noci.

Damir Oravec

Dobro uocheno dobri moj Watson-e :)
A glede tog "kviza" dobri moj filipe..300 bodova odmah, na kratkim pitanjima je ravno tome da, ako sada kazem " Spock, bring me up" stvarno budem teleportovan na Enerprise!

Keka

Da parafraziram pitanje: Cijim sinovima su namenjeni termosi i solje?  :lau:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Damir Oravec

Ja cu dobiti termos...makar opet pisao zalbu RNS-u :)

Vladan

Ja sam pao sa prvog mesta danas :place:
:)

Keka

A kako si dospeo na prvo mesto?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Damir Oravec

Citat: Vladan poslato 23.05.2011. - 20:24
Ja sam pao sa prvog mesta danas :place:
E..vas...sa iljadu bodova chekam.... Kako..ajde objasni svima!

Vladan

Sami ste dali odgovor. U pitanju je ponavljanje pitanja i brzina kliktanja. Pokusaj da na prvo postavljeno pitanje odgovoris sto je brze moguce dobijes i do 60 bodova. Stvar je samo ko ima vise zivaca. Generalno kviz nije merilo znanja i dobice onaj koji bude igrao do beskonacnosti kako bi pogodio kombinaciju pitanja koje zna. Ja sam cisto iz zezanja probao ovaj nacin igranja misleci da je nemoguce da ce namestiti takav propust ali eto namestili su ga.
:)

Damir Oravec

 :bullshit: Nema shanse. Sam' toliko od mene!