Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

brankovs

Ne sećam se da sam dobio ovaj poziv,da li treba da se samo pojavimo pošto imaju podatke o nama-vozilima ili treba još nešto............

sphex

stići će na mejl, ima neki link za potvrdu dolaska....
we brake for nobody!

david

#287
Dobio sam, mozemo tamo da se nadjemo. Planiram da dodjem, a da li cu biti tacan ne znam.

DrJekyll

E i ja sam dobio.....samo me zanima....jel ima klope i pića :Smiley:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

brankovs


brankovs

Iz zdravstvenih razloga ipak neću moći da dođem :(

DrJekyll

Sad mene zanima jedno. Taj dan kada je bilo obaranje rekorda ja sam bio u Hit autu u servisu za ovaj spojler. Uredno sam poslao podatke i prijavio se ali se nisam pojavio tamo zbog pomenutog.
Da li ja mogu il' ne mogu da dođem na tu žurku, pitanje je sad.  :whistling:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Loganovac

Ovako razmišlja uvežbani padobranac...  :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

david


DrJekyll

Citat: Loganovac poslato 15.09.2011. - 05:05
Ovako razmišlja uvežbani padobranac...  :Smiley:


P' kako....nego šta :whistling:


BTW
danas sam saznao da moram na neki glupi rođendan tu negde oko 7 da idem tako da ništa od mog zezanja :badmood:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

ziki_the

Pa znaci idemo na rodjendan, pa kasnije na zurku dacije :Smiley: :Smiley: :Smiley: :ziveli: :ziveli:
Mi sto dolazimo, sastanak na parkingu koji su oni organizovali ili?? :whistling:

DrJekyll


Ako nekom treba nalepnica da se tamo malo "širi" ja imam jednu kod sebe. Mogu i da ostavim nekom nalepnicu ako prolazim negde pored.
Mora da se zna ko je ko :wink:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Damir Oravec

Malo pre su me zvali telefonom, ali ne chuj od koliko je sati..chini mi se od 19h? Da se skupimo u garazi? :)

david

Ja neznam da li cu stici do 19h posto radim do 18 ali cujemo se do tada svakako.

ziki_the

U garazi, ok... ja bi oko 19h trebao da budem tu.