Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Ja sam slikao, ko bi drugi...

Ma, bila guzva, kad se mi "nasi" okupimo samo zarad okupljanja, pa da se i ispricamo natenane, onda ce biti prava stvar...

Kako sada stvari stoje, pocetkom jula, zar ne?
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

sphex

Ej evo sad ću i ja okačiti uskoro, samo me smlatilo ono prženje na "mirkodromu"...... Sve u svemu bilo je super druženje male ali odabrane ekipe sa DFS, a samo obaranje rekorda i nije bilo toliko loše organizovano, naravno bilo je propusta nekih - najveći je da ja ne dobih na kraju veliku kesu :(
we brake for nobody!

staracstol

#197
Najaci utisci su mi kisobran koji je stojao na krovu mojih kola sat vremena dok sam ja bio 500m dalje zablenut u Dustera i sto niko nije bacao djubre okolo, ko da smo Svajcarci.
              :respect::kolo:         :respect:
Brankovs 61, ja 62. Sunce me otreslo ko slinu, jedva sam umako i kuci se dokotrljo. Drago mi je da sam upoznao ekipu sa foruma, radujem se nekom forumskom druzenju bez buke i gungule da se bolje upoznamo. Posebno hvala Davidu sto je imao dobru zelju da pomogne u navigaciji ali Brankovs je izabrao rutu "upoznajmo Srem da bi ga vise voleli". U neka od tih sela verovatno nikad ne bih otisao ali sad kad jesam, drago mi je.Sam put tamo je dobio neku dimenziju avanture, jes da sam otreso dve godine sa trapa al vredelo je svaku rupu.

Vihor

#198
Mislim da je bilo prelepo, i da pohvalim, jaka organizacija, svetski!    :to:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Deki

#199
Naša mala vesela kolona je krenula od naplatne rampe Pećinci.

Odlična organizacija sa dosta pratećih sadržaja, zabavan program, prigodni poklončići ..... Sve u svemu bilo je lepo i zabavno.

         

         

 
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

Loganovac

Lepo je čuti i videti vaše komentare i slike. Veliki plus za organizatora! Žao mi je što nisam mogao da prisustvujem.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar


david

Verujte bilo je dobro i svega za svako, od poklona, jela i pica. Dobro je bilo organizovano.

LeNgenda

#203
E, `ajd sad da kazem i ja koju vise... :bonk:

Prvo, suncu svaka cast, nanu nam je naninu i s tim u vezi dolazi i jedina zamerka organizatoru, osim onog glavnog satora sa izlozenim vozilima i barake pored gde su bili stolovi sa picem i stolice, nigde na terenu, pri stazi ili tu negde, nije bilo hladovine. Tribina preko puta bine sa DJ-em i voditeljima je odlicna ideja, ali, opet, nepokrivena.

Mozda bi nekoliko onih velikih belih tendi/cetvrtastih satora iz Metroa resilo problem.

Sve ostalo je bilo odlicno, onaj ludi Dragan sa RTS-a, redari (sreo par drugara), cak tri punkta za klopu, hrana i pice u, zacudjujuce, dovoljnim kolicinama, nista nije presusilo pre kraja, cak toliko da su negde oko 16:00 ukinuli bonove i narod je slobodno mogao da klopa dok ima.
Pokloncici su super, da ih ne nabrajam, slagalicu sam slozio i uramicu je.
Vrlo pametno, mada sam to i ocekivao, na licu mesta lekarska ekipa sa vozilom, vatrogasna ekipa, mislim da sam cak video i jednog saobracajnog policajca.

Alvirovici standardno ljubazni, videlo se da im je stalo da ovo uspe, uostalom, bolja reklama im i ne treba. Mladen je u prvom vozilu radio vezom rukovodio kolonom, vidi se na jednom od mojih slika.

Pametno su se setili za onaj naduvani zamak za decurliju, i to prilicno visok, klinci su se toboganisali ceo dan.

Nego, ovi, bre, iz RNS-a su ...cenzurisano.... Ajde sto se Belin odmah smestio u auto broj 1, to ima smisla i simbolike, ali sto ne rece onim svojim ...cenzurisano... da potrpaju u kombi malo patosnica, nosaca, presvlaka, zavesica, takvih stvari, sitnije dodatne opreme, pa i felni, uz mali promotivni popust prodali bi Boga oca. Jok, oni dele kataloge dodatne opreme i racunaju kredite za Dacia finansiranje.

PA TU JE DOSAO KO JE VEC KUPIO AUTO, GENIJALCI!!!

Nikad ja necu shvatiti njihov rezon poslovanja.

A sto rece staracstol, svi su bili uredni i kulturni, nigde bacenog papirica ili flasice, iako je bio jedan jedini kontejner, i to sakriven iz tribine i par malih, onih stojecih cilindricnih pepeljara.

Nije lose, nije lose, samo da jave za taj rekord, dal` ga polozismo ili oborismo... :ces: :bonk:


Edit Loganovac: nema razloga da ne budemo fini.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

dejanz

 :aplause: za ucesnike i organizatore, lepo izgleda.

sibelius

Citat: taxista1974 poslato 28.05.2011. - 18:27
Od rekorda do pakla. U povratku kuci, malo iza Ljiga prema Rudniku, otkazalo mi kvacilo. I tako sad sedim sa porodicom u kolima i cekam prijatelja da dodje sa slepom da me natovari.
ti mu dodjes taman za onu temu verovali ili ne,zona sumraka

staracstol

@ LeNgenda: Dobro si primetio to sa hladom, ja se jos uvek oporavljam od suncanice. Sunce me omlatilo oma na pocetku, kad sam se upoznavao sa forumskom ekipicom morao sam da se naprezem da razumem sta mi ko govori. Ne razumem sto ljudi daju pare na droge, dovoljno je da izadjes na sunce i posle 10min ti nista nije jasno. Nadam se da ce mo za neko forumsko okupljanje izabrati neko "hladovitije" mesto.

dsit

Bilo je lepo organizovano,cak i sa vise nego sto sam ocekivao. Ne znam kako na vas al na mene je nekako los utisak ostavio grabez za poklonima. Ljudi su napadali hostese daj meni,daj meni, kad cu ja...cak je bilo i neprijatnih kometera na racun devojaka tipa hoces li vise doneti to ili da ja idem tamo i sl. A vrh je bio kad smo cekali u redu za pljeskavicu i sa razglasa pozovu da se ode u automobile. Gomila nezadovoljnih pocne da negoduje kako,boze moj, nece uspeti da uzme pljeskavicu i odbija da ode do auta. Nisam odoleo a da ne pitam jednog cikicu jel ste vi dosli na pljeskavicu ili na voznju.
No, sve u svemu bilo je odlicno i generalno utisci su  :respect:

LeNgenda

Citat: LeNgenda poslato 29.05.2011. - 09:40
Edit Loganovac: nema razloga da ne budemo fini.

A stooo, pa bas sam bio umeren... Pomislice ljudi da sam psovao.  :c:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Boka

Jel ima neka informacija kad ce se emitovati prilog na RTS-u u emisiji SAT?