Dacia - rekord za Ginisa 28.05.2011.

prethodna tema - sledeća tema

sphex

hmm, da dobro pitanje, ajde neko ko poznaje ove krajeve....
Što se tiče nalepnica foruma dogovorio sam se sa Veterinarom da ih sutra izjutra pokupim, pa ih donosim.

p.s. jel neko zna gde je tačno Navak centar na GE (koordinate), ja ga ne nađoh
we brake for nobody!

david

#181
Odes na google maps i ukucaj Subotiste, iza NR Pecinci ima put pa tu uz put mozemo da se nadjemo do prve raskrsnice, odatle ima 8km do Subotista a posle nas usmeravaju oni da se ne zagubimo negde u ataru. Kordinate su na dnu slike.

sphex

znam ovaj deo sam već izučio sve do Subotišta (posle NR Pećinci desno obliznicom oko Pećinaca, pa preko nepregledne raskr. na kružnom toku desno i tako do Sub.) ali posle mi nije jasno. Izgleda da još nisu uslikali NAVAK, pa ne mogu da ga nađem na GE tačno...ma čista znatiželja ništa drugo ;)
we brake for nobody!

Deki

#183

Za sve zainteresovane evo plana od Pećinaca do Navak centra.

Oni koji bi da izbegnu plaćanje putarine mogu da se isključe sa auto puta kod Krnješevaca a zatim preko Šimanovaca i Prhova da stignu do kružnog toka na kome se skreće za Subotište.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....

Damir Oravec

Ja cu da stanem odmah posle NP..pa cu chekati 20 ak min ...oko 10:45

david

Sacekacemo jedni druge. Ja krecem u 10h tu sam za 35min. Napravimo kolonu i gas

ziki_the

Ja krecem oko 09:00, ne znam kako je kroz bg pa rekoh bolje da poranim.
I naravno  :ziveli: :ziveli: :ziveli:

DrJekyll

Ja ne verujem da ću stići da krenem na vreme :( Imam zakazano u Hit autu tačno u devet pa kada mi završe auto videću da li još imam vremena da dođem. Čisto sumnjam, ali videćemo.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

staracstol

#188
U NS je Apokalipsa a ne kisa. Uzas. Nadam, se da je u Sremu vedrije.
Update: Apokalipsa bese kratka na srecu, vec sam mislio da palim podmornicu  :)

LeNgenda

#189
Cale kaze "`Ajde sa mnom, sta cu sam tamo da radim..." i ja posao...

Par slicica, sve sa moba, kilavog kvaliteta. Cekamo SAT-ove snimke, verovatno sutra u emisiji.

U najkracem, bilo je kulturno, 259 vozila, 11 km smo vozili prvom na vrh gasa, valjda se oborio taj rekord, nanu li mu naninu... RNS je delio solidnu i dopadljivu reprezentaciju, mene sunce dohvatilo po licu i rukama, inace nas je posluzilo vreme.

Vihor je verovatno na putu kuci, ako jos nije u NAVAK-u, u 18:00 je fajront. Ostale momke nisam sreo.

Zanimljivo proveden dan.







EDIT:

Ja bio broj 2 u koloni... :c:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

david

#190
Bilo je dobro, da ne kazem super. Dobili smo i dosta poklona, priveske, kisobrane, majice, klopu, pice i kafu. Nisam slikao nista i i ako sam poneo dig.aparat, ostali su pa ce postaviti slike a nesto i poslati na mail. Kcerka je snimala ali snimci su amaterski i sve je rastimovano. Sve u svemu zacin C. Cini mi se da sam vido Silent Boba kad sam odlazio ali nije sigurno a ako jeste oglasiti ce se. Bio sam broj 99 a Ziki the 100.
Gde si ti LeNgendo bio kad smo mi bili na okupu?

ziki_the

#191
Evo koja slicica bilo je odlicno,malo suncano ali ok :ziveli: :ziveli:
Videli smo navak, videli helikopter, video on nas  :njanja::njanja:







































taxista1974

Od rekorda do pakla. U povratku kuci, malo iza Ljiga prema Rudniku, otkazalo mi kvacilo. I tako sad sedim sa porodicom u kolima i cekam prijatelja da dodje sa slepom da me natovari.

ziki_the

#193
@ taxista pa ono prva bez kocnice pola sata itd. uzima danak a i kilometraza.
@ LeNgenda Racunaj da si nas video, na tvojoj slici gde si slikao taxistu mi smo prisli da mu se javimo, tj slikao si i nas :), naravno ako nisi ti slikao onda nista... :ziveli: :ziveli:
@ Veterinar hvala za nalepnice :to: :to:

david

#194
Ne mogu da verujem, ali imao si najavu.   :aplause: :dobro: :woo-hoo:
Ziki skinuo sam slike sa DFS-a