Poklon kupon za kupovinu novog vozila

prethodna tema - sledeća tema

david

Dobio sam danas dva kupona za mene i prijatelja kojem preporucim da kupi vozilo marke Dacia. Kupovina novog vozila mora biti obavljena izmedju 15.3.11 i 30.6.11. Kupon vazi za kupovinu orginalne dodatne opreme Dacia do 31.12.11 ili za nas za redovan servis. Meni je taman krajem godine.
Ajmo sad konkurs je otvoren za sve koji planiraju da uzmu nova kola pa da usicarimo po 100e sa PDV malo li je kad je muftakis daciasis u servisas.

Aleks

Ja definitivno nisam u konkurenciji! :agr: :badmood: :banghead: :cry: :ljut:

ziki_the

Znaci prijatelji javite se  :to:
Dobix i ja vaucere :dance:

neskafa

Da li moze neki scan ili detaljnije objasnjenje o cemu se radi?
Citat: david poslato 21.03.2011. - 15:54
Kupon vazi za kupovinu orginalne dodatne opreme Dacia do 31.12.11 ili za nas za redovan servis.
Do koje sume?
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

perke21

do 100€
Ko hoće da kupi dačiju neka me obavezno kontaktira, i ja imam dva kupona  :hihi1: :hihi1: :hihi1:

John Reynolds

Sinoć sam se video s drugarom koji ozbiljno razmišlja da kupi "stepveja", pa sam mu malo dao da provoza mog. Ovaj prilično zadovoljan.

Jutros u sandučetu - imam šta da vidim. Ladno pomislim, pa ovo mora da je neka akcija, recimo - nađeš prijatelja da kupi Dačiju i oni daju popust. A prva rečenica u pismu: "Poštovani, da li ste svesni svoje sposobnosti da predvidite budućnost?"  :ha:

ziki_the

Imamo fore do 30.06.2011.
E sad da li treba i prijatelj biti ptisutan ili su samo podatci dovoljni?

crevce

Evo ja se javljam kao kupac. Trebalo bi da zatvorim konstrukciju do 25.  :) jos uvek se troumim izmedju stepway-a ambience-a i black line-a.... velike su sanse da ce biti stepway, najlepsi, najskuplji i najkitnjastiji  :)

bocca

juce me zove covek, kooperant i prijatelj, da dodjem da vidim i provozam novi stepway, kao moj ali dizel. jutros dobijam vaucere za poklon. odlazim kod njega, odma sa vrata "kad ste ga uzeli?" kaze "pocetkom marta!!!" omasili smo za 10 dana!!!! sad aktivno trazim drugog.

Sir Oliver

Citat: perke21 poslato 21.03.2011. - 19:09
do 100€
Ko hoće da kupi dačiju neka me obavezno kontaktira, i ja imam dva kupona  :hihi1: :hihi1: :hihi1:
I ja omaših za 4-5 dana!!!  :banghead:
I drink to make other people more interesting.

Svarog

Ja sam odmah zvao ortaka koji je zimus pominjao da bi kupio Sandera. Videćemo šta će da bude. Ako ne, postavljam oglas na Halo Oglasi  :Smiley:

jorge2882

I ja dobih danas iste kupone :) Pa zainteresovani koji zelite da zaradite 100€ javite se ;)



Uploaded with ImageShack.us

skiter69

evo i ja se prijavljujem sa dva polon bona. al imam jedan predlog. pošto vidim ja da će biti puno više onih sa bonovima nego kupaca, da se mi udružimo i odemo u dacia salon pa kupimo jednog Dastera ili stepweya za bonove . :write:

sphex

we brake for nobody!

Loganovac

Ja dobio dva koverta, ukupno 4 bona!


Otkud znaju da sam administrator?  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.