Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

staracstol

Pa vidi, zaboravili smo da kupujemo kvalitet baš pod tim sloganom "original". Da ih ne sprečavaju zakoni, verujem da bi i original gorivo ušlo u igru.

saša61beograd

Presvlakama treba vremena da dobiju oblik naslona.Odnosno kad se na njima malo duže sedi.Da odmah prate liniju naslona je nemoguće.

DrJekyll

Mislim da ovi ljudi u piramidi kad sašiju, ta presvlaka prati svaku krivinu na sedištu. Ceo problem je: kvalitet košta (osim ako kupujete u Hit-u, onda i krš košta :rtfm: ), a i oni vam sami stavljaju presvlake. Ja ću možda kasnije da ih kupim, a sad nemam potrebe za tim.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

david

U Piramidi kod Vajsa nema tih problema. Kad ih stave (oni sami) nemoze da se primeti razlika, kao sedista.

ivan-bgd

O silnog praćenja linije presvlaka se rašila..a i vidi se da je manja tj nategnuta...nema šanse da dobije oblik sedišta jer nije od lastiša tj rastegljiva...

neskafa

Kupio sam presvlake u firmi YANA iz Panceva. Tkanina je uvozna (kvalitetna), sije se po narudzbi i po zelji kupca. Sami birate kombinaciju dezena, gazda vam zakaze kada da dodjete na montazu. Cena je 6000din i u nju je ukljucena montaza. Gazda (koji je inace grk) ih montira.
Cim budem imao slobodnog vremena i pune baterije, bice i slika.
Trenutno su u fazi testiranja (5000km)  :dance:
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

hobbista

Ne treba njega da zanima gde nabavljaju presvlake. Ako je kupljeno kod ovlascenog Dacia prodavca, onda bi trebalo da leze kako treba, tj. da su namenske za dato vozilo (pa makar ih i uvozili iz PRC).
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Zoran

Veću glupost nisam napravio od ove - kupio sam presvlake za Sandera sa logom za 30 e. Ništa ne valjaju samo sjedište se sačuva kada sjednem umazan ...Pravi ih neki Tuzlak  :cekicem:.
Sam svoj gazda - vazda.

jagi

Ja sam presvlake kao original kupio u" Hitu", ali nisu ni za" .itu" . Pre mesec dana sam kupio nove u Piramidi, i  zadovoljan sam . Cena je 6300, plus 1000 dinara montaža, možeš da biraš dezen, boju i sve ostalo. Čak sam tražio i da mi urade džep na zadnjoj strani sedišta od eko kože,zbog dečijih nogu(mislim na kožu a ne na džep) :lol1:Ko razume ,shvatiće.

DrJekyll

Citat: jagi poslato 09.11.2011. - 22:27
...Čak sam tražio i da mi urade džep na zadnjoj strani sedišta...

Jedan od razloga zašto i razmišljam o presvlakama :dobro:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

sibelius

ti u piramidi su odlicni
jes da je cena paprena ali se bar dobije kvalitet
imaju ogroman izbor materijala i dezena
sta vise za ta ledja stavljaju eko kozu tako da se moze lako ocistiti a u cenu je uracanto i sivenje dzepova
bio sam se zagrejao jedared al nisam imao 7000 da istresem tek tako

ivan-bgd

Ma svaki kvalitet košta ako se uradi kako treba.Ali ne volim da se prodaje nešto što nije odrađeno tj. nedovršeno.Materijal je ok,ali mere su katastrofa.Bojao sam se kad zatežem presvlake da ih ne pocepam tj ne rašijem jer su uže na leđnim naslonima.I najviše sam puko kad mi je rekla da ne može bolje. :ranting:

damirko

Ja licno sam uzeo na buvljaku u bgd-u i veoma sam zadovoljan.Isto biras materijal i dezen i znak ti postave koji hoces.Vrlo kooperativna gospodja Vojka ne dozvoljava da musterija ode nezadovoljna.Sve prepravke i sugestije dolaze u obzir kod njih.Celo zadovoljstvo kosta 4300din.Vreme ce pokazati kvalitet materijala.

saša61beograd

Citat: ivan-bgd poslato 10.11.2011. - 10:52
Ma svaki kvalitet košta ako se uradi kako treba.Ali ne volim da se prodaje nešto što nije odrađeno tj. nedovršeno.Materijal je ok,ali mere su katastrofa.Bojao sam se kad zatežem presvlake da ih ne pocepam tj ne rašijem jer su uže na leđnim naslonima.I najviše sam puko kad mi je rekla da ne može bolje. :ranting:
Dobro iskrojene presvlake moraju da budu tesne.Savet za stavljanje presvlaka,odnosno naslona i naslona za glavu:Preko njih (naslona) stavite neki najlon,presvlake će se lakše navući!Kad ih navučete najlon se lako izvuče.Jednostavno nema trenja između presvlaka i sedišta.
Ne kupujte presvlake koje sa donje strane imaju sunđer bez tekstilne obloge.Posle par godina se sunđer raspadne u prah koji se uvuče u sedište i praktično ga isfleka.Ako ste ipak kupili takve presvlake ubacite između njih i sedišta neki tekstil.

ivan-bgd

Slažem se ali zar presvlaka treba da vuče ,,bubrege,, naslona ka unutra i time ga deformiše?A samim tim se i rašiva od silnog natezanja....