Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Auto presvlake imate u mom komšiluku: Jurin design DOO  selo Rakova Noga Kreševo. Čovjek radi od najjeftinijih pa do... :ha: kakve vi poželite.
Sam svoj gazda - vazda.

mixim

Poštovani mrsp, da li si kupio te presvlake na buvljaku u Kragujevcu, i ako jesi kako leže?

mrsp

#77
Pozdrav mixim. 
Nisam ih jos kupio ali do prvog  ih kupujem sigurno. Danas sam bas isao ponovo na buvljak i gledao ih ponovo :dance:, i mogu da ti kazem da mi se bas svidjaju :too:. Ima ju ih na dve tezge.Na jednim presvlakama na prednjim sedistima  pise slovima DACIA a na drugoj je logo.Iskreno te druge mi se vise svidjaju,ali do prvog imam vremena da se odlucim. Tako da cu jeviti sigurno kako stoje.


A posto si i ti iz Kragujevca savetujem ti da odes da pogledas nije tesko da se nadje.
Jedna tezga je kad stanes ispred fontane sa desne strane (povise pekare) predzadnja tezga u tom redu, a druga tezga je sa leve strane ispod kafanceta pa sve do kraja dok ne dodjes do izlaznih vrata tu su okacene na zidu(i te mi se vise svidjaju,na njima je logo)
Naravno ovo je objasnjenje kad udjes na ulaz iz Beogradske ulice! :respect:

mixim

Bio na buvljaku i video, a i pipnuo, presvlake sa logo-om i mislim da su ok, međutim ne sviđaju mi se leđa koja su urađena od nekog tankog materijala.
Ali tu nije kraj.
Na moje pitanje kako leže na sedištima, gospodin koji prodaje presvlake mi je pokazao iste u svom Sanderu na parkingu, i mogu reći da su sasvim korektno urađene.
Ali ni tu nije kraj.
Na presvlakama u pomenutom Sanderu bočne strane i leđa su urađena od neke vrste veštačke kože, što im je veliko plus. Takve mogu na istom mestu da se naruče uz doplatu od 2000 din.
Ne znam kakve su u Beogradu ali su ove na buvljaku sa veštačkom kožom sasvim ok tako da razmišljam o njihovoj kupovini.

mrsp

Pricam ti ja da su  :dobro: Za te pare mislim da su sasvim korektne.
A one na drugoj tezgi mislim da su od jos jaceg materijala samo mi se ne svidja natpis.Pitacu dali moze da urade sa logom, pa da onda bude jos veca :ne: pri odabiru , ako mogu.
Sve u svemu drago mi je da sam bio od pomoci!

mrsp

E pa ja kupio presvlake i to one sa buvljaka. Platio sam ih celih 3000 din. Materijal je bas jak,ali zato ledja jesu od tanjeg materijala. Pretnja sedista su savim korektno odradjena ali zadnja su mogla malo bolje i kao sto vidite ima navlake za sve naslone za glavu.Konacna ocena od 1 -10 bi bila oko 8. Jer su sasivene od bas jakog materijala,tako da mislim da ce bas da potraju.


ivan-bgd

Ja sam za svoj stepway kupio presvlake u hit autu pre mesec dana i nisam zadovoljan.Naime presvlaka leđnog naslona uopšte ne prijanja na naslon tj ponaša se kao da ima oprugu a samim tim vuče i ,,bubrege,, sedišta na unutra.Od tog silnog natezanja presvlaka je počela da se rašiva :badmood:.Na moje pitanje što je to tako kaže da oni tako šiju tj ti Šapčani i da je to to i da mogu da im ih vratim ako želim.Po meni malo neozbiljno jer sam presvlake mogao da kupim na Bubanj potoku za manje pare ali sam želeo da kupim namenske presvlake koje očigledno ljudi neznaju ili ne žele da sašiju po meri tj onako kako je Bog rekao..i još su mi rekli da im ih niko nije reklamirao..ispadoh još i neka picajzla..možda zato što sam majstor pa obraćam pažnju na sve.Šta vi kažete na sve ovo..? :ces:

staracstol

Pa kažem da u zvaničnom servisu prodaju običan Sony cd-mp3 ko neku svemirsku uber zezu koja je nešto ultra kompatibilna sa Dacijama. Fabrike automobila su obični sklapači a serviseri su još jedan nivo ispod toga, a nije neobično da oni na upravo tom buvljaku kupe robu pa je "krste" za original.

ivan-bgd

Ma ja sam znao da nisu original..jer da jesu ne bi koštale 4500..nego makar 100 evrića.A krivo mi je što posao nije odrađen kako treba.Grubo i površno.Sramota bre,Brukaju firmu .Umesto da lepo vrate na doradu i kažu:,,Ej bre ovo ne valja,ne leži lepo.Umete li ili ne???Nepo jok.Pustili da se deca igraju sa šivenjem :ljut:

staracstol

PA kako da vrate kad tebe koštaju 4,5Kdin? Njih onda koštaju plafon 2Kdin a za te pare vidiiiii...

ivan-bgd

Pa ok ali ako se već nešto radi smatram da treba da bude urađeno a ne pretrčano i ispreskakano.Na kraju ću da ih skinem i vratim i lepo odem na B.potok i kupim presvlake druge..makar znam da nisu ,,original,, a i uštedeću 1500 din.

Nikolagavijal

A mozes lepo i ovako da razmisljas:što bih čuvao original tkaninu sedišta za nekoga kome ću prodati auto-arčiću je ja pa kad se okeca (ako)stavim presvlake! :)
BTW dobre presvlake šiju u TC Piramida.

ivan-bgd

Ma imam klince pa ce sedišta da liče na svinjac vrlo brzo.Zato volim da ih sačuvam.Greota mi da ih arčim.Ma ko ih j. kad ne umeju da rade nek mi vrate lovu.Nisam hteo pare al kazu ne moze bolje..e kad ne može lova nazad i kraj.

staracstol

Naravno, ne mogu više da prodaju svako g*vno i kriju se iza marke. Ja sve gledam da navatam dan da se dozujim do begice pa na te custom presvlake u Piramidi il gde god da su. Vidim ima i izbor materijala što je cool.

ivan-bgd

#89
Ma ima čovek iz Šida koji šije presvlake i donosi na B.Potok subotom,a imam i vizitku.Presvlake su vrhunske.Deblja tkanina 3500 soma ,a tanja 3000.Imao sam ih već na bivšim kolima i zadovoljan sam bio.Sa amblemom marke vozila koju voziš,a i lep izbor dezena.A ja se pravim pametan pa 'oću ,,original,,. :bonk: