Presvlake za Sandero i Logan - Iskustva i Preporuke

prethodna tema - sledeća tema

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

shone408

Ne znam šta da radim, na slikama stvarno izgleda dobro ali i cena je visoka. Neki predlog do nekih 6.000,00-7.000,00din?

kiconix

Veterinar uzeo, cekamo da prenese iskustvo.
Koliko ja znam nije bas kao sto se hvale.

ivan-bgd

Ja sam kod ,,vajsa,, kupio za svog stepwaya pre 6 godina.ODlične su i dalje,nigde pohabane, a stoje na sedištu idealno.I tada sam ih platio oko 7000.Za megana III  su mi tražili 13000.

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Loganovac

Znači ove Vajsove su ipak jeftine? Šta mislite, da li sad koriste kvalitetnije materijale nego kad su koštale upola ovoliko?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

ivan-bgd

Lako se to proveri.Ima materijal na rolnama pa biraš.A i mogao bih iz ličnog iskustva da proverim materijal i uporedim sa ovim koji već imam.Uglavnom debljina i kvalitet materijala je kao i materijal na sedištu,zato je i cena  :bonk: .Iskreno meni je bilo mnogo 13000 ,jer ne vidim neku veliku razliku u veličini sedišta i obliku u odnosu na dačiu da bi bilo skoro duplo skuplje.

Loganovac

Ono kad malo razmisliš - možda je razlika zbog bočnih airbag-ova  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Aleks

Verovatno je to jedan od razloga. Mada razlika od 1500 dinara MCV - Megan karavan i nije velika.

ivan-bgd

Citat: Loganovac poslato 11.04.2017. - 11:17
možda je razlika zbog bočnih airbag-ova  :ces:
Možda...ali razlika od 6 soma je velika.... :ne:

Goran25

Preporuka za Vajs i majstora koji montira navlake. Pre godinu dana sam uradio na Dusteru, odličan kvalitet.

Veterinar

Meni tražiše 11000, mislim da sam na kraju platio 8000 ili 9000, jer sam hteo da odustanem. Priča da su sedišta mnogo veća nego kod Sandera mi nešto ne štima. Keš. Rečeno mi je da imaju već mere, ispalo je da nemaju. Rečeno je da će mi se sutra javiti. Ja sam ih zvao za sedam dana, pa još za sedam. Kad sam hteo da odustanem i poručim iz Čačka, nazvali su me. Preuzeo i montirao sam. 1000 dinara za montažu ne dam, jer umem sam, 1000 je nekome dnevnica, a ja to postavim sa sat vremena. Presvlake naslonjača za glavu posadi nisu bile odgovarajuće, zvao dvaput za nove, urađene. Ne znam koliko se sedište novog i starog Logana razlikuju, nisu čučnule kao na prošlom autu, ali me jako zanima kako bi čičnule na MCV1, jer mi se čini kao da su za njega. Napravljen prorez za airbagove na sedištima.

shone408

Au, ne želim da kritikujem ali izgleda da je realnost drugačija i još 11.000,00din :297:

Vihor

Radio pre godinu dana presvlake za dustera, Vajs bgd, prezadovoljan kvalitetom i uslugom. Posle god dana nisu mrdnule i ko god ih je gledao nije mogao odmah da proceni da li je fabricko ili naknadno namesteno. Cena, bese 100 jevrija, tako nesto.

:respect:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.