Stigao Duster

prethodna tema - sledeća tema

rookie

Citat: taxista1974 poslato 04.04.2011. - 11:20
Sve pohvale za sredjivanje  :aplause:, na sajmu, na jednom od izlozenih modela, bila je i zastitna plastika koja se montira na rubove oko tockova, lepo izgleda a i korisna je. Nemoj da pomislis da te nagovaram da kupis, ne znam ni tacnu cenu, samo sam primetio da i to postoji. Puno srece i puno zadovoljnih kilometara sa Dusterom  :to:

Meni su rekli 65 eur po točku, valjda sa ugradnjom. Odustao odmah. Jedino za par godina da se pojavi neka zamjenska pa da sam ugradim.

Aleks

Auuu bre! Bas deru! Jos malo pa ko jedna alu felna! Al' dobro, ko ima kintu...

hemicar

Sve pohvale za Dasterčinu  :respect:
Sredio si ga, što narod kaže, malo je reći  :to:  :ziveli:
Sada još samo ubacis neku trebicu, pa  :hihi1: pravac na more dok dođe ljeto  :lazy:

MajorSoul

Trebicu imam tj zenicu i evo vratio se sa mora pre 2 dana  :too:
:wind:
..need more buttons..

MajorSoul

Duster je otisao kod novog vlasnika  :ziveli:
:wind:
..need more buttons..

Sir Oliver

Dobro došao nazad majore!!!
Gde će ti duša, što prodade onakvog lepotana!?
I drink to make other people more interesting.

MajorSoul

Hvala  :ziveli:

Vreme je bilo za drugo vozilo!  :to:
:wind:
..need more buttons..

Dragan.vi

 :hm: Zasto - nesto nije bilo u redu, nisi bio zadovoljan ? Pa koliko si ga posedovao ?   :place:

Veterinar

Da je bio nezadovoljan, ne bi bio sa nama. Verujem da je tako. Koji god da su razlozi, dobro nam se vratio.  :wave:

Supernatural

I mene zanima, cemu prodaja? De podeli sa nama ako ima nekih manjkavosti!

Nikolagavijal

#40
Mora da je gubitak na ceni "zanemarljiv"? :ces:
Brzo si ga utopio posle onolike euforije?Ljubav na prvi pogled il ko zna šta li je...

MajorSoul

Ono sto mogu da zamerim vozilu:

- Veoma malo snage ima, definitivno ce motor od 2.0 to morati da promeni,
- Izolacija unutar vozila je definitivno mogla biti bolja.

Gubitak na ceni nije zanemarljiv ali jednostavno navozao sam se u njemu 20k+ kilometara i odsluzio me je dobro. Nisam imao ni jedan jedini kvar na vozilu i da ima malkice vise snage ne bih ni razmisljao o prodaji.
Izolacija unutar vozila se moze lako srediti ali posto sam bio namerio da ga prodam, nisam hteo da ulazem vise parica.

Rastanak mi je tesko pao (kao i od svega sto prodam) ali znam da je u dobrim rukama i da ce kupac biti zadovoljan za novac koji je dao.

U mom vlasnistvu ce se verovatno naci Land Rover 2.2 dizel - automatik ako kompenzacija prodje po dogovoru.

:wind:
..need more buttons..

Loganovac

Al to srče...  :ha:   - ima se, može se...  :ne:

Pa da si u startu investirao u dizlo od 105KS možda bi ti sve to sada izgledalo drugačije. Jeftinije i u svakom pogledu ekonomičnije od pomenute sotone. Moj kolega gleda da udomi odličnog Megana 1.9dCi sa automatskim menjačem - ne može da ga spusti ispod 10-12 litara u gradu, niti ispod 7-8 na putu.
Uostalom, i ja bih te zapitao kako odjednom to razočarenje posle onakvog oduševljenja, stylinga, budžinga i ostalo...  :ces:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Damir Oravec

" Land Rover 2.2 dizel " - " Dacia Duster" ... shta ima nejasno? :)

zac

Land Rover, polovan ili nov?    On bas i nije ekonomican i sto se tice potrosnje a i servisi su sigurno papreni.  :whistling: