Zavesica za tablicu

prethodna tema - sledeća tema

panta

Najviše su posvećeni mopedima i malim skuterašima :Smiley: A onda vozačima "R"ova i RRova.

Na žalost sarađujem ponekad sa njima i nikako ne mogu da ih ubedim da je korumpirani policajac veći kriminalac od klinca koji je nabrusio svoj skuterčić za deset dvajes km/h i pola konja više.  :ranting:

Dachaa

Haha nisam znao da su vise posvecenji skutarasima,malo mi nelogicno al dobro..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

dukati

Ma šali se, najviše ih zanimaju R-ovi i RR-ovi. Ako je neko gledao vožnje Night ridera na you tube-u, onda je sve jasno.
Jeste da je :offtopic: al kao ljubitelj motocikala nisam mogao da izdržim. Njima ne trebaju zavesice, posebno kad se voze na zadnjem točku :lol1:

Dachaa

Jeste  :offtopic: ali i ja sam veliki ljubitelj motora za sada skutera jer ne mogu jos da vozim nista jace,ali polako  :woo-hoo:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

panta

Citat: dukati poslato 07.06.2011. - 22:43
Ma šali se, najviše ih zanimaju R-ovi i RR-ovi. Ako je neko gledao vožnje Night ridera na you tube-u, onda je sve jasno.
Jeste da je :offtopic: al kao ljubitelj motocikala nisam mogao da izdržim. Njima ne trebaju zavesice, posebno kad se voze na zadnjem točku :lol1:

Na žalost ne šalim se. Nadasve vispreni predlagači pravilnika će tražiti da se na tehničkom pregledu meri brzina mopeda kao da će time da spreče budženje. Time će prodavci valjaka za merenje da lepo zarade, verovatno je da će biti i malo prelivanja a krajnji rezultat je da će efektivno gušiti polaznu kategoriju za skupljanje iskustva, neće sprečiti isključivanje elektronskih blokada (koje će biti uključene samo za tehnički pregled) i isteraće par miliona evra iz zemlje koje treba dati stranim proizvođačima. Šta sve ljudi neće uraditi za svoj procenat   :badmood:

Iako je  :offtopic: nama bajkerima niko ništa ne može (nadam se).  :lazy:

MajorSoul

Mogu oni da slikaju i sa preda i od pozadi i kako god ako nemaju broj tablice i tvoje lice onda nikako ne mogu da te tuze. Ne mogu na osnovu modela i boje motora da optuze nekoga ;)
Ja vozikam skuter i nikakvih kazni se ne plasim jer se pridrzavam Zakona.  :cool:

Ove zavesice bih stavio cisto radi zezanja, a ne da se skrivam (naravno cena me je odvratila i od toga)
:wind:
..need more buttons..

Dachaa

 :offtopic: Sto se tice tog novog tehnickog pregleda,nije bas dobro za mene jer se moj motor vodi kao 50ccm a jaci je nego mnogi skuteri od 50ccm. :(
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

markonikolic83

Vratimo se temi.Svi postovi nevezani za temu uskoro ce biti obrisani.