Zavesica za tablicu

prethodna tema - sledeća tema

ekonomik

Pošto po Zakonu registarske tablice moraju biti čitljive, tj. ne smeju biti prljave do te mere da budu nečitke, možda bi bilo dobro ubaciti ih u neki ovakav okvir:

Lepo štiti tablice od prljanja i oštećenja...     :Smiley:
Zakon zabranjuje upotrebu radar-detektora i ometača, a za zavesice ne kaže ništa. Uz to, okviri za tablice ne podležu atestu. A pošto je dozvoljeno sve što nije zabranjeno...   :whistling:    :hihi:
(A zašto bi neko zabranjivao nešto što doprinosi boljoj zaštiti javne isprave- u ovom slučaju reg. tablica- od oštećenja? To bi bilo isto kao zabraniti npr. plastične navlake za vozačke i saobraćajne dozvole.)
Doduše, nije baš ni jeftino...
http://www.smartplate.se/en/webshop

(Zašto mi se čini da naša saobraćajna policija ne bi imala puno razumevanja....     :ne:)

Svarog

#1
Dobra fora, nema šta. Ali mislim da si potpuno upravu za saobraćajnu policiju. Mislim, oni i razumevanje - smešno.
To će reći da kad voziš, tablice moraju da budu otkrivene pa onda ništa od zaštite od prljanja. Ovi mi više deluje kao zaštita od krađe tablica. Kad krenu mangupi u krađu, onako izdaleka samo konstatuju da je tebi neko već ukrao table, pa idu dalje.

mladja73

Kako bi se njima svidelo ovako nesto..

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Dachaa

Mocna stvar ali msm da je nepotrebno kupovati..nzm ni sam. :huh:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Veterinar

Msm d nm ptrb z tk nst. Bl b dbr zsrft tblc l stvt slkn spd tblc.

Jelenko

Citat: Veterinar poslato 13.02.2011. - 11:05
Msm d nm ptrb z tk nst. Bl b dbr zsrft tblc l stvt slkn spd tblc.

Da prevedem.... :Smiley: :write: Mislim da nema potrebe za tako nesto.Bilo bi dobro zasarafiti tablicu i staviti silikon ispod tablice..... :hall:

Raja

 :Smiley: :Smiley: :Smiley:

I jeste off i nije off!

Molim vas, vodite računa "o potrebi za dobrim i pravilnim izražavanjem kao i o važnosti negovanja jezičkog izraza".

Dachaa

Veterinar jel to na moj racun zbog "msm" i "nzm"   :conf:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

Veterinar

Ne brini, ne bih to nazvao "racunom". Prilicno nastojimo da podstaknemo clanove da pisu cele reci, gramaticki pravilne recenice i slicno. Ne brini, dobra je atmosfera. Za salu uvek ima mesta.  :wave:

Dachaa

Nema problema naravno da uvek ima mesta za salu,a ovo su samo moje ruzne navike zbog Facebook-a   :ziveli:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

DrJekyll

Sve je ovo super za zastitu tablica itd... a da li je neko razmisljao o stvarnoj upotrebi ovakvih stvarcica??? Meni bi ovo do dzadza doslo kada zurim negde, pa po onim glupim semaforima na poljani gde nema nigde nikog u krugu od 1km, spustim lepo zavesicu i prodjem kroz crveno (sa Cecom  :woo-hoo: ),
a kamera moze samo da snimi....CRNILO :baeh:



Citat: mladja73 poslato 12.02.2011. - 22:07
Kako bi se njima svidelo ovako nesto..
.......................
Ovo je ladno kod mene u bloku ispred cvecare u Jurija Gagarina....ne verujem kako su ludi ovi kerovi :Smiley:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

MajorSoul

Bolje ti to ne praktikuj DrJekyll, sacekaj minut, dva makar i da nema nikoga.
:wind:
..need more buttons..

Dachaa

Odvikavam se polako   :) A kerovi su pobedili  :Smiley:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

ekonomik

Ovo bas i ne stiti od prljanja, ali nema veze...
Neka vrsta venecijanera:


Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!