Open Day i probna vožnja Renaulta i Dacije

prethodna tema - sledeća tema

silent

U subotu 13. novembra, Hit Auto, ovlašćeni diler Renaulta, Dacije i Nissana organizuje Open Day tokom kojeg će svi oni koji dođu u poslovni centar na Starom sajmištu broj 29 (Novi Beograd), sa željom da isprobaju neki od modela Renaulta i Dacije, imati priliku da to i učine.

Od devet do 15 časova, na raspolaganju će im biti skoro svi modeli iz ovdašnje ponude dva proizvođača. Sem toga, osoblje Hit Auta će se potruditi da odgovori na sva pitanja i pruži sve informacije, od onih koje se odnose na sam automobil, pa do načina i uslova kupovine.

Da sve bude zabavnije, potrudiće se i poznati voditeljski par Gorica Nešović i Dragan Ilić, koji su, inače, promoteri Dačije. U Hit Autu obećavaju da "test" vozače čeka i poseban poklon.

http://auto.blog.rs/blog/auto/domace-trziste/2010/11/09/hit-auto-13.-novembra-open-day-i-probna-voznja-renaulta-i-dacije

Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

mladja73

Razmisljam se da odem da probam malo tog dustera... Jes da nemam para da ga kupim ali onako malo... :wind:


Ma ne bi ja njega menjao za svog  :logan:-a
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

urkepz

Bilo bi dobro otici,ne znam da li ce neko doci.Bas bi hteo da probam Duster-a.

taxista1974

Zao mi je sto nisam blizi Beogradu, mogao sam im pokazati mog Dacu  :write:

mladja73

Da su pravi dali bi ti novog za tvoj ...
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Deki

Nema šta lepa akcija koja će, ukoliko je to uopšte potrebno, još više doprineti promociji Dačije koja to bez sumnje zaslužuje.
Svi smo mi deca. Jedina razlika je u našim igračkama.....