Ko je gde ugradio TNG, za koliko para i kako je zadovoljan?

prethodna tema - sledeća tema

zlax78

Sta mislite o ugradnji stag  uredjaju 200,300,400,4+ koji je najbolji za daciju sandero?

Loganovac

Sto puta smo napisali da je daleko važnije ko ugrađuje nego šta ugrađuje. Ako razmišljaš o Stag-u, u Beogradu bih ti preporučio Rašića.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Ivko

Kod mene je ugradjen Stag 4+ pre par meseci, u Sandero,  do sada sam presao 5000 km i zadovoljan sam.

Keka

Gde je ugradjen (ne mislim "u Sandero" nego u kom servisu) i koliko $$$?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Ivko

To sam vec pisao ali evo opet: kod Francuza u Jagodinu, 500 eura + 5500 dinara atest,inace auto je u garanciji.

Keka

Cek cek....ugradnja gasa u ovlascenom servisu pod garancijom uz zadrzavanje garancije 500 evra? I ugradjuju AC?

Od kada to?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zlax78

Evo novih informacija o ugradnji gasa.
makedo uredjaj stag 300 470eura
eko top servis 650e landirenzo i ne gubi se garancija
rasic stag 200 570 eura
gta servis stag 200 550 eura
nitro gt stag 200  395 eura(boca u gepeku)
union karic stag 200 520 eura, stag 4 620 eura
firma sa sajta ugradnja-plina.com stag 200 400 eura i 5 godina garancije
Sta mislite o njima, gde bih ste vi odlucili za ugradnju i da li mozda neko ima bolji predlog, tesko da ima jeftinije :wink:

Loganovac

Ja bih ponovo odlučio da zadržim garanciju vozila.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Sir Oliver

I drink to make other people more interesting.

slavko_bgd

#369
Citat: Ivko poslato 24.03.2013. - 13:42
Kod mene je ugradjen Stag 4+ pre par meseci, u Sandero,  do sada sam presao 5000 km i zadovoljan sam.

Citat: Ivko poslato 24.03.2013. - 13:53
To sam vec pisao ali evo opet: kod Francuza u Jagodinu, 500 eura + 5500 dinara atest,inace auto je u garanciji.

Citat: Keka poslato 24.03.2013. - 16:16
Cek cek....ugradnja gasa u ovlascenom servisu pod garancijom uz zadrzavanje garancije 500 evra? I ugradjuju AC?

Od kada to?

@Ivko:
Zamolio bih Vas, zbog ogromnog broja ljudi ovde na forumu koji ovo čitaju i koji su ugradili uređaje koje propisuje RNS da bi garancija na vozila bila važeća, da nam  decidno napišete: na osnovu čega ste sigurni da je Vaše vozilo u garanciji nakon ugradnje AC uređaja? Na osnovu tvrdnje prodavca-servisa ili ste 100% sigurni? Ako nemate pisani dokument koji to potvrđuje ili niste sigurni da Vam je vozilo uvedeno u ICM, slobodno mi na PP pošaljite ili sken saobraćajne ili tačan broj šasije, a ja ću Vas, takođe na PP, informisati o činjenicama. Istu proveru možete izvršiti i preko Službe za odnose sa strankama RNS.

Ako je ugradnja tog uređaja bila Vaša odluka u dogovoru sa AK Francuz - to je Vaše vozilo, Vaš serviser i Vaše pravo, ali molim Vas da radi drugih koji ovo čitaju tako i napišete. Ako niste 100% sigurni da Vam je vozilo prijavljeno u ICM i potpada pod garanciju, moj savet je da proverite, sebe radi.





Ivko

Da u pravu ste, vozilo mi nije upisano u ICM, ponudili su mi tu varijantu i ja sam prihvatio.
Izvinjavam se svima na mojoj nedorecenosti, nisam smatrao bitnim, meni licno je to odgovaralo i prihvatio sam.

krdzan

Nakon dve godine koriscenja i cca 25 kkm moze da se uadi jedan mali presek. Generalno zadovoljan, sistem Lovato cpl, cena bila bruto 580 eur (kompl. sa atestom, rez. tockom i ostalom sitnezi). Uradjen jedan servis kod gosn majstora koji je ugradio sistem, cena 1500 din sa filterima. Boca od 51 (ili 53 lit nisam tacno ni siguran), ali uglavnom na Lukoilu staje do prvog klika 37-39 lit, a ja dalje ne forsiram. Jednom su me zaj. na Eko pumpi gde je sipano 51 lit, u sta cito sumnjam da je tako stvarno i bilo.
Potrosnja... koliko stisnem toliko trosi, otvorenim min mereno 7.5 lit (cca konst brzina od 110-120) pa do cca 10 lit  u zimskim uslovima u Zemun lokalu (jasno, tada je potrosnja goriva veca...).
Iako sam dogo vagao da li mi se sva ta prica isplati ili ne, nako 2 godine zakljucak je jasan da se isplati, i vise od toga.

dr.miso

Ugradio sam u Stepway-a 2011. god Landirenzo plin da ne bih izgubio garanciju, ne u Daciji nego u Landirenzo ovlascenom servisu, 600 evra plus atest (u Daciji kosta 810 evra sa atestom), boca od 42 litra na mestu rezervnog tocka, presao 1200 km za 15 dana, potrosnja mi je oko 9,5-10 litara na 100 km, samo jedan put bila za par litara veca ali bas sam jurio....Sta kazete? Da li trosi mnogo?

U svakom slucaju zadovoljan sam servisom gde su ugradili i jako su profesionalni.



Malo vise pravopisa za jednog studenta.
Gde se pije pijem, gde se jede jedem, gde se radi ne smetam!  :lazy:

Andrix

Ja bih rekao da nije bitno da servis koji ugradjuje gas bude ovlascen, a sve u vezi zadrzavanja garancije na vozilo. Kada sam ja ugradjivao, u Hitu su mi dali spisak servisa koji ugradjuju gas posle cega ostaje garan.za kola. A prica je bila da su u Italiju poslali 2 logana gde su u centrali izvecali kako bi i gde bilo najbezbednije ubaciti uredjaj, naravno/u skladu i sa nasim zakonom i pravilnikom za atest,pa kad su to odradili vratili su ih nazad uz potrebne instrukcije, koje su prenete nekim serviserima koji se bave ugradnjom. U Hitu su to valjda prihvatili kao Amin pa izvolte i tada je cena te ugradnje bila 1150 e a ako nija ta kombinacija oko 900 e.Cak sam i cekao par meseci da krene cela ta procedura jer kada sam kupio auto decembra 2004 g nije se mogao ubaciti plin a da ostane gar.na kola.
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

hobbista

Citat: dr.miso poslato 07.04.2013. - 19:54
ugradio sam u stepway-a 2011. god Landirenzo plin da ne bih izgubio garanciju, ne u daciji nego u landirenzo ovlascenom servisu, 600 evra plus atest...
Nesto mi se ovo ne slaze. Da li si siguran da si zadrzao garanciju?
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D