Hromirani izduv

prethodna tema - sledeća tema

DrJekyll

Ovo mozda treba da bude u uradi sam rubrici, ali ipak mislim da joj je mesto ovde   :ces:





Eto mozda je malo kicerica, ali posto nemam para za drugi lonac sa dobrim izduvom, posluzice i ova varijanta od 500 dindzi sa buvljaka, a i cuje se malo drugacije :dance:



Treba samo da skinem do kraja ovu belu traku, poceo sam da je skidam jer je bila narandzasta, ali me je mrzelo do kraja i morao sam da vidim kako ce da mu stoji  :cool:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Keka

Uvuci ga jos malo pod branik, lepse ce izgledati.

Kod ovih nastavaka ne treba stedeti pare, posto ovi jeftini vrlo brzo zardjaju. Oni pravi imaju i pravu cenu, a oseti se i razlika u tezini u ruci.
PRC varijanta je reda 500 din (pleh sa nekim sjajnim slojem), a npr. Bosalov prohromsi nastavak je reda 2500 din.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DrJekyll

Ne mogu da ga uvucem vise jer udara unutrasnji metal u auspuh, ali cu probati malo da ga iskrivim.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

bmiillan

nemoj da pokusavas da ga krivis puci ce sloj prohroma nego ga skrati brusilicom
nemoj na silu uzmi veci cekic

DrJekyll

Sta, auspuh? Odkud znam dal' smem, toliko su me ovi zaplasili sa ovom garancijom da se i za ovo zentam  :cekicem:
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

bruno

Gdje bi stigao kad bi skraćivao sve što ne može da se uvuče :hihi1:

MajorSoul

Skrati ga brusilicom kao sto kaze covek, ne verujem da ce ti nesto servis zameriti.
:write:
:wind:
..need more buttons..

DrJekyll

posle prvog servisa cu verovarno to da uradim, jos 1000km mi je ostalo.
Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...

Kr1st14n

#8
ovo sam danas kupio :) hromirani izduv nisam nasao lepsi :)))


Loganovac

E pa ako ćemo o Styling-u, ona šelna mu baš nije trebala...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Kr1st14n

msm da je tako prakticnije od srafova jer ovako zateze celu povrsinu auspuha a nevidi se uopste :)

Loganovac

OK ako se ne vidi, na fotki pomalo  upada u oči. Inače, izduv lepo izgleda  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Kr1st14n

cim ustanem slikacu i CD player sto sam uzeo i izduv psoto je mrak nocu sam ga stavljao nemam bas neke slike pa cu staviti iz vise uglova :)))

DarioGTI

ne zelim kvariti raspolozenje, ali ne bi bilo zgorega da zavaris taj nastavak za auspuh (ako je metalni), jer banditi imaju obicaj cak i krasti ukrasne nastavke...  :ljut:

inace, jako je fino lego nastavak!  :aplause:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Kr1st14n

dobro kazes...mozda uradim tako nesto :)