Ugradnja TNG-LPG sistema u Logan

prethodna tema - sledeća tema

Keka

Bojler rules  :hall:

Nego ne javlja se Peja sta je uradio  :ces:

Da nije bio neki vatromet ovih dana na jugu?  :fire:

:Smiley:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

Plin ugradjen...

Danas 5toro u kolim + klima plus prtljag.....nema rzlike u snazi.

jedino sam se iznervirao sto su mi ugradili toro bocu od 43L  :mad6: al ajd...nema veze

uskoro fotke...

ovako pricvrscene dizne jos niste videli....

Peja

Loganovac

#32
Citat: Keka poslato 06.06.2009. - 13:24
Bojler rules  :hall:

Naravno, :aplause: lepo je kad u sred zime možeš da se okupaš toplom vodom  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
I ja  :hearts: svoj bojler, ali toj napravi je mesto u kupatilu, a ne u kolima :whistling:

Pejo, čestitam i dobrodošao u LPG club.  :fire: Za kapacitet rezervoara ne se sekiraš, ima plina na svakom koraku....
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Rezervni tocak ne treba da se voza po gepeku levo-desno nego da cuci u rupi na podu  :whistling:

Bojler i kupanje OK, mi se ne kupamo samo nedeljom u kupatilu  :hihi1:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

#34
Evo fotografija sistema ugradjenog kod mene. Boca je toro 43L i tu nema niceg zanimljivog. Jedino sto se razlikuje u odnosu na sve vas je sto su plinske dizne montirane na posebnim nosacima koji su prisrafljeni na nosace kucista filtra vazduha, isparivaci i ostala cuda su smestena ispod/iza akumulatora.
obratiti paznju, dizne nisu na fajervolu vec na motoru.




Peja

Keka

#35
Fino spakovano  :aplause:

Jedino sto do sada nisam ni cuo ni video Bosch plinske dizne  :ces:

Sta rece Pejo, koji je sistem ugradjen? Malo detaljnija specifikacija pls  :dobro:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

#36
Pa ugradjen je Landirenco kompjuter, Tomaseto toro boca, Bosch dizne...isparivac i to..nemam pojma.

Peja

P.S. Nisam jedini kome su ugradjene BOSCH plinske dizne. Evo primera kod Petar313 kome su takodje ugradjivali u "garantnom roku" u "ovlascenom servisu"




krle

 :respect:  Sudeći po fotografijama odrađeno je  dobro.

Loganovac

Za odrađeni posao -  :respect:

A što kažeš da ne znaš koji je isparivač - pa zar nisi dobio dokumentaciju, atest proizvođača opreme? Odnosno da li si već odradio atest instalacije? Ja imam dokumentaciju za sve ugrađene elemente instalacije i to ti traže na atestu, normalno.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Mozda je Tomaseto isparivac, nisam cuo za takve boce  :ces:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


ppejic

Evo bas asada gledam dokumentacijo koju sam dobio

Boca: ATIKER
Reduktor/isparivac: LANDIRENCO

Peja

gav.sa

Danas su mi javili da je SANDERO izasao iz proizvodnje :aplause: Da li znate, posto sam narucio ugradnju plina kad stigne auto u salon, koliko im vremenski treba da to odrade. 10 jula krecem na more, pa ne znam da li cu stici da registrujem kola, i to jos sa ugradjenim plinom.

ppejic

1 radni dan za ugradnju i 3-5 dana za registraciju.

Najmanje 30dana da ti vozilo stigne sa parkinga u Rumunji na parking tvog autosalona

Srecno

Peja

kiconix

Ne verujem da ces stici da ugradis plin. Uostalom sipaj benz i teraj, to mu je ionako benzina za sve sto posle nece da oseti.

ducato

pre tri dana sam ugradio tomaseto plinski uređaj kod dore u ns,vidim sve je fino upakovano i sređeno ali sad se setih da nisam dobio nikakav papir,pisanu garanciju,ništa....kako je kod vas,vidim da su neki takođe ugradili plin kod dore pa reko da pitam.....