Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

ppejic

Uporedite cene kod nas za Sandero/Logan sa cenama u Rumuniji, razlika ne postoji.

Svarog

Videh danas na ulici u centru grada novog Logana i odmah padoh u nesvest. Nije stvar u privrženosti brendu zbog posedovanja Logana, već ovaj novi stvarno izgleda fantastično. Rado bih ga posedovao.  :too:

Novi Logan, kao i novi MCV su dizajn koji odmah osvaja, što se retko kad sreće u automobilskoj industriji. Znači da su pun pogodak. Novi MCV je očigledno usmeren na porodicu, što je razumljivo s obzirom na to da postoji Doker koji je dobro rešenje za preduzetnike.

ex-user

#467
Ovo je kao u bajci, od ružnog pačeta do prelepog labuda  :)

Jel ima rezervni točak? Gde mu je?
bla bla bla

mladja73

Ima rezervni tocak. Nalazi se kao i kod "starog" logana u rupi ispod gepeka. Sada je ta rupa prosirena pa ima mesta da se pored  tocka stave i neke manje stvarcice, npr. prva pomoc.

Jos jedna stvar. Zadnja klupa mu je deljiva i skinuli su mu sredisnju sipku naslona, tako da je prevoz duzih stvari sada mnogo jednostavnija.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Keka

Ima ako doplatis 50 evra.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


zac

E svasta.... doplata na rezervni tocak...pa nije valjda da isporuce auto bez rez. tocka...  :fiju:

mladja73

Da. Verovatno dobijes onaj sprej za krpljenje guma. Bas mi idu na zivce sa tim ustedama.
Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

nenad28

Meni sve ovo izgleda do j...!
:too: :aplause:

saša61beograd

Citat: mladja73 poslato 07.03.2013. - 18:07
Bas mi idu na zivce sa tim ustedama.
Upravo tako.I neko reče "da imam para odmah bih ga kupio".Da ja imam para ne bih ga odmah kupio.Kad mi je Logan bio nov,nervirala me svaka tačkica na farbi,svaka rupa na putu,so na limariji,ptice koje mi se_u po kolima...Sad sam opušteniji,a Logan posle 5 godina i dalje dobro ide i dobro izgleda.
Jeste novi lep,ali to je,manje-više,samo lepši kolač ali je testo isto.Ono što je zaista novo i zanimljivo je 0,9 Tce motor,ali ne bih imao hrabrosti da ga kupim među prvima.
Posebna priča je garancija i trogodišnja (petogodišnja!) robija u ovlašćenim servisima.

Veterinar

Brat je kupio Tourana VW, koji nema rezervni tocak. Svi gledaju kako da ustede, a rezervni tocak je dobra prilika za to. Brat se ne zali. Necu ni ja, ali ako budemo jednom kupovali Logana MCV bicemo srecniji ako bude imao rezervni tocak.  Mnogi clanovi foruma su imali rezervni tocak koga su se resili nakon ugradnje TNG uredjaja (pogotovo u Sandero). Ne zale se ni oni. Novi Logan je odlican automobil (za mene).

Keka

Posebna pikanterija su nove dizelke sa DPF.

Za njih je obavezno low saps ulje, tj. Elf Solaris, koji je skoro duplo skuplji od "obicnog" sintetickig Elfa 5w40. 900 prema 500 i neki dinar.

http://www.lavauto.rs/elektronski-katalog.html?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=40032&category_id=95
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

Plus što to sr*nje od DPF-a prosto ne podnosi grad i kratke relacije.

ivan-bgd

Zato je tu autoput da se malo dpf pročisti :zloca: ,a i trebao bi da ima neko svoje samočišćenje ili regenerisanje tako makar ima fiat...
P.S.Ko hoće rezervni točak, neka kupi ćopu pa u gepek, kao ja što sam uradio

Damir Oravec

Da mi je potreban drugi auto novi MCV bi bio izbor. Potpuno cu zanemariti cepidlacenja oko r.tocka, razlike u ulju do 2000din po servisu i slichne dlake u jajetu, auto dobro izgleda spolja/unutra, prostran je i vishe mi se svidja na oko od Lodgy.. Dok ga ne vidim na ulici, ne mogu dati konachan sud. Ovo je na konto videa i slika, ali mislim da mishljenje necu promeniti ni nakon susreta sa njm ochi u farove :)

kiconix

Počeli su da se voze Logani a vidjam i Stepe.
Logan uživo izgleda mnogo bolje, baš ima taj šmek na ulici.
Sudeći po slikama MCV će biti još lepši, ali da sačekamo i taj trenutak.