Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

ppejic


Andrix

mnogo mi nesto dugacak, ma samo da su na postojecu limuzinu stavili 5. vrata i brisac.....
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

ppejic

Bice hit medju   :pop: :pop:

Ljota

Da, pravi grobarski auto!  :ne:

ivan-bgd

Mislio sam da je sa strane lepši :ne: i čini mi se da je zadnje staklo drugačije nego na prvoj slici.Na prvoj slici mi deluje lepše.

ppejic

Tri slike = tri rzicita izvora

ivan-bgd

Videćemo na salonu uživo nadam se negde ,nekada ,pa ćemo detaljno da sudimo. :ces:

kiconix

Ako pričamo iskreno, ne verujem ni u jedan od ova tri predloga.
Biće nešto sasvim deseto, videćete.

Svarog

Prve dve slike su mi više porodična varijanta MCV-a, a ova treća mi je više preduzetnička, kao i stari MCV.

kapsid

Ovaj zadnji je od pozadi sjecnut pravooo  :bonk:,ljepše su klasične karavnske verzije :njanja:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Ljota

I prva i druga varijanta (slika) su lepse od trece (slike)!  :kava:


saša61beograd

Logančino,limuzinčino,dobro nam došao u Srbiju!
A kuda se dedoše dnevna svetla sa onom neobičnom sijalicom na mestu pozicije?Nema ih ,ima automatsko paljenje oborenih?!
LPG verzija ima "kraću" prvu i drugu brzinu u odnosu na benzinca.To je lepo,znači da je LPG verzija temeljito osmišljena.Međutim,ako po fabričkim podacima troši 9,8l plina u gradu,to u praksi znači 10-20% više,odnosno 11,12l!Pa to je više nego što troši sa 1,4 LPG motorom.Ipak ne odbacujem u budućnosti i ovu verziju,pod uslovom da ne moram da se bavim dodatnom papirologijom,atestima i sl.Predpostavljam da je boca toroidna i da se ne gubi pogodnost obaranja zadnjeg naslona.
Ambijens za 7.800 e. stvarno nudi sve što treba,koliko god gledao okolo ovo je stvarno poštena ponuda.Konkurencija mu može prići samo na nekoj akciji,uz obavezno neku zamku.


Zoran

Saša61beograd, dobra je to stvar sa skraćenim prenosom u prvoj i drugoj za vuču prikolice na usponu. Ovaj motorić ne smije ostati bez obrtaja inače je mrtav.
Sam svoj gazda - vazda.

Aleks

#434
Prekjuce na brzinu svratih do Francuza da vidim novog Logana. Lep autic.... Mada, nije mi nesto "leg'o" na prvi pogled.  :ne:


Izgleda se malo radilo i po pitanju "sistanja vetra", postavljeni kederi na "a" stubu i na gornjem delu zadnjih vrata kod "b" stuba:




A tu je i drugaciji kljuc za tockove:


Izvin'te na losim slikama.  :ziveli: