Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

ex-user

Hmmmm... iako načelno pozdravljam restilizaciju i nesumnjivo je ovaj redizajn bolji od početnog, ne mogu a da se ne osećam pa recimo "prevarenim"  :badmood: Ja sam auto kupio pre (svega) 2 godine, a na tržište se pojavio pre (svega) 4 godine, a danas već imam "demode" model  :c1: Danas gledam one ušiljene zadnje farove i pomislim kako se oni praktično više ne proizvode, sada su potpuno drugačiji u novom Sanderu. To je samo jedan primer. I šta npr. ako mi pukne far kroz 7-8 godina? Hoće li ga biti na tržištu? Hmpf....
bla bla bla

kiconix

Naravno.
Bez brige za delove.

Veterinar

Smena generacija je postala uobicajena ucestala pojava u svetu automobilizma. Kod Dacije se to ne desava nista brze nego kod "jacih" proizvodjaca. Delova ce biti.

saša61beograd

Moj stav nije da imam "demode" Logana sad kad se pojavio novi.Možda zato što je moj Logan najbolji,najlepši i najsavršeniji od svih od svih Logana,pa i ovog novog.

Andrix

Ma ljudi to je samo kozmetika, baza je ista, ali i Dacia prati trendove da bi odrzala prodaju, moraju i oni nesto, bar na izgled novo da izbace. Jedina stvarna novost, po meni je 1.2 16 v, mada se i on odavno ugradjuje u Renoe, sto opet nije lose jer vec postoje iskustva vezana za taj motor. Kada sam kupio Logana 2004. g. nije ga bilo sa dizelkom, vec tek godinu dana kasnije...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

ppejic



Najverovatniji render.

MCV ce biti zvanicno predstavljen u Zenevi.

Aleks

Na prvi pogled me podseti na spustenog Dastera.....

Loganovac

E, ovo im je dobro!  :jea:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Damir Oravec

Auf.. Sve lepše i lepše! "Crknite kompleksaši" - kaže moj kolega koji me je pljuckao zbog Rumunobila, kada je video nove modele, nakon vožnje u Dusteru i nakon priča njegovih prvih kolega taksista, koji se kunu u Logan! Sada tako definiše ljude koji sa podsmehom kažu Dacia.

Vihor

prelepo, prelepo, prelepo   :respect: :respect: :respect:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Svarog

Dobar spoj moći i elegancije  :to:

miki-bgd

Citat: doravec poslato 20.02.2013. - 11:19
Auf.. Sve lepše i lepše! "Crknite kompleksaši" - kaže moj kolega koji me je pljuckao zbog Rumunobila, kada je video nove modele, nakon vožnje u Dusteru i nakon priča njegovih prvih kolega taksista, koji se kunu u Logan! Sada tako definiše ljude koji sa podsmehom kažu Dacia.
To je preobrazaj :D I ja sam imao neko bzv misljenje o daciji, ali isto tako nista nisam znao o kolima. Dok nisam dosao na forum, i raspitao se malo vise  :whistling:

ivan-bgd

Bre ,lepo ovo karavanče :aplause:.Nije mnogo veliko ,makar na prvi pogled...

kiconix

Citat: Aleks poslato 20.02.2013. - 10:03
Na prvi pogled me podseti na spustenog Dastera.....

Što uopšte nije loše   :whistling:

Na slici je mnogo lep, videćemo šta će biti.

zac

Svidja mi se...  :aplause:     :to: