Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

Verovatno ne, ali  se uvek nadje nekoliko testnih, promotivnih primeraka pre nego sto prodaja pocne.

A i to ce doci jako brzo. Pominjao se april, a izgleda da ce biti brze.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

kiconix

Videh pre jedno 10-ak dana na autoputu pun šleper Sandera i Stepway-a.
Da li su za nas ili samo u tranzitu  :ne:.

david

Da vidimo tko ce da bude prvi clan sa novom Logom.

Damir Oravec

Čini mi se da misli  :Smiley: Pre neki dan sam i ja obišao šleper sa novim Sanderima. Uskoro ćemo ih viđati na ulici..

krle

Danas kod Žive u Pančevu video novog Sandera, novog Logana očekuje polovinom februara.

navolim

Citat: krle poslato 26.01.2013. - 16:37
Danas kod Žive u Pančevu video novog Sandera, novog Logana očekuje polovinom februara.

Da li se, mozda, znaju cijene za novog Logana ?

Tale

Identična cijena kao za sandero.

LeNgenda

Sto je samo po sebi vrlo zanimljivo.

Razlike ipak postroje, ako ni u cemu drugom, a ono bar u zapremini gepeka, ukupnoj duzini i posledicno masi.

Aveu se cena razlikovala u zavisnosti od karoserijske verzije.
Pa i Kalini.

Jedino sto je dobro u tome je sto se ocekuje i Sandero karavan, a sto je sasvim logicno.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

navolim

Citat: Tale poslato 02.02.2013. - 12:22
Identična cijena kao za sandero.
Ne ljuti se, nijesam uspio da nadjem cijene za Sandera (samo cijene za Logana na sajtu Dacia-e u Rumuniji) -> ako znas kolika ce biti cijena novog Logana/Sandera u Srbiji, molim te za informaciju.

U julu otplacujem kredit za svog Logana i razmisljam o kupovini novih kola (pa, izmedju ostalog, razmisljam i o skodi Rapid, pa mi je svako poredjenje dobrodoslo) ...

Pozdrav

gandalfred

7970 kazu bilbordi u NS

Tale

Meni u BIH rekoše da je ista cijena kao i za Sandero samo će se Logan pojaviti malo kasnije. A cijena Sandera Ambience 1.2 16V je oko 14800 KM što dođe nekih 7500 eura.  :too:

kiconix

Ceo Beograd u bilbordima, novi Sandero 7970e.
Klima, električni paket .....
Uostalom:
http://www.sandero.dacia.rs/sr_RS/dizajn.html

Tale

 :to:

Znači toliko će kod vas koštati i Logan. Malo se razlikuju cijene od tržišta do tržišta.

Andrix

@Jedino sto je dobro u tome je sto se ocekuje i Sandero karavan, a sto je sasvim logicno@ to bi valjalo videti, teram Logana ali mi fale ta 5. vrata...
Nisam toliko bogat da bih kupovao jeftine stvari

Keka

Mislis "novi" Logan MCV?  :Smiley:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!