Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

krle

Zanimljiv će biti motor 0.9 TCe.



dejanz


Keka

Karakteristike TCe 90 (Clio)
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Veterinar

To su odlične karakteristike! Baš da vidimo na koliko će se svesti servisni intervali kod nas.  :-)1 

Prethodnih dana vozili smo se u autu sa start-stop sistemom. On ima smisla na semaforima, pri dugim zastojima i sl. Pri puzanju u koloni je smetnja i bilo ga je potrebno isključiti. Imam utisak da je isključivanje bolja opcija, jer bi u višekilometarkim kolonama u kojima smo bili to bilo nekoliko stotina anlasovanja u toku samo dva dana.  :ne:

Keka

Mislim da Dacia nece dobiti start-stop sistem.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Svarog

Zanimljiva je cena od 7.700 € za novog Logana koja se pojavljuje na jednom od YouTube snimaka (neka ruska televizija). Verovatno se odnosi na neki osnovni model, ali opet to ne deluje skupo. Naravno, pitanje je kakva će cena biti na našem tržištu gde je inače sve precenjeno.

A što se motora tiče, ako će Ford u Mondea da stavlja trocilindraš od 0,9 litara ...  :whistling:  :ces:

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Dragan.vi

Da li sam primetio izolaciju sa donje strane haube?  :aplause: Manji motor a tezi auto?  :ces: ali zato gume vecih dimenzija  :glare:

saša61beograd

Na starom Loganu su novinari kritikovali što su komande za grejanje suviše nisko.Sad su i dalje nisko,a prekidači za prozore još niže!Verovatno zbog onog "televizora",za koga se pitam kako sam bez njega vozio sve ove godine.

Keka

#264
Ne sekiraj se, taj televizor se na Laureat doplacuje 300 veverica plus jos toliko za mape.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Dachaa

Nigde nisam video sliku kako ce da izgleda bez one navigacije..
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Daniel

sunce ti zarko, koja rupetina gore iznad ventilacije  :doh:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Tale

Tu u bolje opremljenim ide poklopac i služi kao kaseta.

Loganovac

Slobodno me smatrajte konzervativnim, retro i sl. ali ne bih menjao svog Prestige-a za ovaj arlauk mode - no way!
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.