Novi Logan

prethodna tema - sledeća tema

saša61beograd

Meni ovo izgleda odlično,Sandero takođe.

ppejic

Jeste veliki iskorak u odnosu na Logan I, ali konkurencija je oborila cene, a i dizajn Logan II je opet iza konkurencije...

saša61beograd

Jeste iza konkurencije,nije atraktivan,ali mnogima će i ovo jako odgovarati (umereno,ozbiljno,konzervativno).
Što duže gledam,sve mi bolje izgleda.
Nadam se da neće izostati bočna lajsna kad krene serijska proizvodnja.Takođe se nadam da nisu izbacili termometar motora,ne vidi se na slikama.


miki-bgd

Svidja mi se ovaj novi logisa  :dobro:

Keka

Citat: PPejic poslato 17.09.2012. - 13:12
Jeste veliki iskorak u odnosu na Logan I,

Iskorak u cemu? Promenjeni su branici, svetlosne grupe i instrument tabla, ostalo je sve isto.

Najavljena motorizacija 0,9 TCE i 1,2 16V ne trpi TNG a 1,6 16V kod nas odavno nema.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


samsung

pozdrav iz St.Pazove

Veterinar

"Kada je reč o motorima, zvanično još uvek ništa nije saopšteno, a za sada se spekuliše o trocilindričnom 0.9 litarskom benzincu sa 90 ks. "

Kakvi su tuljani! "No way, Pedro!", sto bi rekao Derek Troter.

Unapredjen je novi logan mnooogo u odnosu na Stepway II. Jbt, ja video članak o Stepwayu 2, a ono isti Stepko u drugoj boji i sa komandama za radio na upravljaču.  :doh:

Ono što potvrđuje sa smo svi bili vizionari je činjenica da je u toku proteklih meseci u Francuskoj opala prodaja domacih automobila (Reno u julu zabeležio pad od čak 27% u odnosu na prethodnu godinu), a Dačija je prodala duplo više vozila.  :nami:

abc123

Odlican ovaj novi Logisha  :aplause:. Cini mi se da je ovaj put Loganu lepse resena karoserija od Sandera. Nego ne dadose nigde dimenzije. Imam utisak da je nesto duzi od prethodnika.

saša61beograd

Očekivao sam više pozitivnih komentara (i za Logana i Sandera).Mislim da su mnogi imali prevelika očekivanja.
O materijalima i detaljima tek kad se pojave u salonima.O motorima će odlučiti RNS,mislim da će obe turbo verzije biti nedostupne do daljeg.

kiconix

Kao i do sad, kad vidim uzivo, moci cu da kazem nesto.
Na slikama mi se svidja.

zac

Nije los, generalno mi se svidja, ali mi se ne svidja instrument tabla koja me asocira na Chevrolet Aveo.  :bonk:

ivan-bgd

Meni se sviđa za sad ovako na slici.Ukrali su foru od ševroletovog AVEA  ,samo se kod  DACIE zove SANDERO i LOGAN ,a kod ševroleta hečbek i sedan

ppejic

Citat: Keka poslato 17.09.2012. - 17:03
Iskorak u cemu? Promenjeni su branici, svetlosne grupe i instrument tabla, ostalo je sve isto.

Najavljena motorizacija 0,9 TCE i 1,2 16V ne trpi TNG a 1,6 16V kod nas odavno nema.

...jos dva tocka i pogon na gusenice, jel bi bilo dovoljno?

zac


Dachaa

Lep je Logisa lep  :to:
Dacia Logan 1.5 dCi - (2005-2013) :(