stigao stepway lpg

prethodna tema - sledeća tema

stepwau-LPG

Stigao konačno stepa !!! Pre 4 dana sam ga preuzeo u Hit autu, sa ugrađenim plinom. Moji utisci su:
1. Gas je ugrađen sasvim korektno, uradio sam i atest, potrošnja je (koliko sam za ovih 300km uspeo da proverim) oko 11l gasa na 100km čiste gradske vožnje sa neprekidno upaljenom klimom.
2. Auto je neverovatno udoban, sve je utegnuto, ma uzivanje.
3. Klima radi super, na 2 je držim samo kada je napolju baš vrucina inače na 1.
4. Sve komande su logične i bez uputstva ih odmah skapiras jer su i logično postavljene.
5. Poseban je uzitak visina stepe (klirens od puta je isti kao toyota rav4), kada vozim gledam preko krovova većine automobila, a rupe guta neverovatno, čak sam slučajni zakačio dva kratera i samo sam ih zvučno registrovao, vozio sam po neodržavanoj kaldrmi 60km/h i ide kao po ravnom putu.
Tolko od mene za sada, nastavljam da uzivam. Ako neko ima neko pitanje slobodno neka mi se javi.
Pozdrav ! Dacia je najbolja  :too: :aplause: a stepa pogotovo  :aplause: :respect:

dzule

 :lux:
cestitam......................uzivaj...............

Munze


mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

msegovic

#4
Uzivaj u voznji...

bmiillan

uzivaj izabrao si pravi auto
nemoj na silu uzmi veci cekic

stepwau-LPG


Veterinar


david

Nema sta svaka cast i da uzivas u njemu i dalje...  :dobro: :aplause: :friends:

krle


Loganovac

#10
Citat: stepwau-LPG poslato 06.07.2010. - 10:14
...vozio sam po neodržavanoj kaldrmi 60km/h i ide kao po ravnom putu.

Čik probaj 120km/h, kao što može bilo koji službeni auto...  :whistling:  :Smiley: :Smiley: :Smiley:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

milko

Čestitam,svojim komentarom si mi olakšao čekanje mog "stepka"!Nastavi i dalje pisati svoja zapažanja.