Dacia Sandero & Logan - popust od 01.07.2010

prethodna tema - sledeća tema

Munze


abc123

Cemu sad ovaj popust ako se toliko dobro prodaju  :ces:. Da slucajno Dacia ne sprema neka unapredjenja, nove motore...cudno.

miroleca


dsit

Sad mi se place. Pre 5 god sam za osnocni model dao 7200 a gle sad.... :cry:

sphex

Znači umesto Laureat plus, sad je samo Laureat...? isto važi i za Ambience paket ili grešim, ili su stvarno pojeftinili ;)
we brake for nobody!

miroleca

Rekao bih da su stvarno pojeftinili. "Hit auto"  još nije osvežio cenovnik.

Dakle, 19.04.2010.
Logan II Preference 1.4 7.891€ + Preference PLUS 744€ = 8.635
Logan II Laureate 1.6 8.738€ + Lauereate PLUS 798€ = 9.536

Novi cenovnik, 01.07.2010.
Logan II Preference 1.4 7.033€ + Preference PLUS 744€ = 7.777
Logan II Laureate 1.6 7.880€ + Lauereate PLUS 798€ = 8.678

Svi Logani su pojeftinili 858€  :cool:

neskafa

Citat: sphex poslato 02.07.2010. - 08:39
Znači umesto Laureat plus, sad je samo Laureat...? isto važi i za Ambience paket ili grešim, ili su stvarno pojeftinili ;)
Za paket+ doplacujes => Sandero 1.4  Ambiance 7300 + Ambiance plus 476 = 7776e
                                  Sandero 1.4  Laureate 7818 + Laureate plus 597 = 8415e
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

sphex

e pa to. Pošto baš gledam sad, ja sam moj Sandero Laureat plus i metalik boju platio 8640 € uz sajamske povoljnosti (a da i produžena garancija na 5 godina) mart-maj 2010.
Znači sad kad bi hteo da kupim uštedeo bi 225 € ili ne bi zbog metalik boje?
we brake for nobody!

neskafa

Metalik boja je +329e!

(po ovoj racunici prosao si jeftinije 104e + produzena garancija)
When we are born, we cry that we are come to this great stage of fools.

sphex

we brake for nobody!

Constantin

Citat: sphex poslato 02.07.2010. - 10:58
e pa to. Pošto baš gledam sad, ja sam moj Sandero Laureat plus i metalik boju platio 8640 € uz sajamske povoljnosti (a da i produžena garancija na 5 godina) mart-maj 2010.
Znači sad kad bi hteo da kupim uštedeo bi 225 € ili ne bi zbog metalik boje?

Mislim da tu malo grešiš, sada kad bi kupio ne bi uštedeo 225€ već bi doplatio još 8415€
Jeste da bi pri tom imao dva automobila koja ne možeš da voziš istovremeno, ali eto, drugi je bio povoljniji.

Glupo je upoređivati šta bi bilo da sam....

Ako ti je za utehu, ja sam svoj Sandero Laureat (sa metalik bojom, klimom, el. podizačima pozadi, kasetofonom.....) platio 10320€ pre dve godine. I tada je to bila najbolja varijanta od automobila koje sam gledao.
Takođe mi je i kredit dobar jer "štedim" po tvojoj računici 28€ svakog meseca, jer mi je kredit dinarski, rata se nije menjala, a euro je skočio.

Bitno je da u trenutku kada kupuješ nađeš svoju računicu, i da si zadovoljan kada nešto kupiš.

krle

Slažem se, naročito sa poslednjom rečenicom.   :to:

sphex

Nego šta nego zadovoljan. Em sam platio manje nego što bi sada da sam čekao, em sam prošao bolje i za prod. garanciju. Nego sam pomislio heh pa nije prošlo ni mesec dana a već spustiše cenu, ali ono ustvari nisu. Samo su se marketinški poigrali sa prezentovanjem cifara. Klasika.....
we brake for nobody!