stigao stepway

prethodna tema - sledeća tema

bmiillan

KONACNO posle reznoraznih peripetija i nerviranja STIGAO JE.

Za ova tri dana prevezao sam samo oko 80 km, zbog posla nisam stigao vise.

Prvi utisci vise nego povoljni, visoko se sedi, preglednost izuzetna, mozda sam i neobjektivan posle ovoliko cekanja, ali cu posle vise prevezenih kilometara dopunjavati utiske. za sada prezadovoljan  :woo-hoo: :too:

Evo i malo slicica

   
nemoj na silu uzmi veci cekic

Silent Bob

Cestitam... i neka je sa srecom...  :ziveli:

ja sam u mislima odavno vlasnik jednog takvog (mada se razmisljam da li ta Comet siva boja ili ona vulkan crvena)... ali ce potrajati jos neko vreme, dok ne bude i u stvarnosti...  :place:

Interesuje me sta ima od opreme, koji motor, alram, zastita... znaci sve... i koliko je kostao? Da li su bili neki popusti, itd... Kakva je ta boja uzivo? :)
Darvinove nagrade se tradicionalno dodeljuju ljudima koji najviše doprinesu genetskom basenu tako što same sebe uklone iz njega!

bmiillan

motor 1.6 8 ventila benzinac, oprema standardna za stepway, klima, centralna brava,
prednji podizaci prozora, radio cd mp3 plejer blaupunkt, maglenke, dva erbega.

za boju sledeca prica: supruga otisla u salon da vidi auto (bordo naravno) ali kada se
vratila bilo je tamno sivi i tacka. meni sa ovom tamnom bojom deluje ozbilnije sto je i
primereno mojim mladim godinama  :Smiley:.

alarm ugradjen u sopstevnoj reziji kao sto ce biti i lpg.

cena sa suvozackim erbegom je bila 9220 eura sa popustom od 500 e za dacia finansiranje
preko societe generale banke
nemoj na silu uzmi veci cekic

Munze

 :ziveli: Uživaj u vožnji :too: Čestitam :aplause:

krle


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar


kiconix


Jelenko


Darcone

Cestitam, moram priznati da je sto bi Lale rekle: "Taman", i moja draga je rekala, TAJ, posto se razmisljamo da zanovimo vozni park.
Ako ti nije problem da napises nesto i oko tog finasiranja, koja je tu prica.
Cestitam jos jedno i u zdravlju ga  vozio!

bmiillan

#10
sto se tice dacia finansiranja tada (kada je bio sajam) davali su 500 e popusta na cenu vozila.
tada je kamata (ako se potpise ugovor za vreme sajma) bila 9.5%.
koliko sada znam daju kredit do 3000 e bez kamate i troskova obrade. npr. cena vozila je 9200 e
ti das ucesce 6200 e a ostatak ti je kredit na tri godine bez kamate.

u principu ja sam slicno prosao posto sam dao veliko ucesce svodi mi se na tu pricu.
u mom slucaju dao sam ucesce 5700 e dobio popust od 500 e a kroz kamate cu im dati 470 e
tako da sam cak mislio da mi nece odobriti kredit. medjutim odobrili su ga. sledece dve godine
placam ratu od 132 eura.

mislim da sto se tice tog dacia kreditiranja da ce uvek imati neku slicnu akciju ovako ili onako
upakovanu.

tada sam razmatrao i findomestic kredit koji reklamiraju sa kamatom od 6.7% medjutim bez obzira
sto ga reklamiraju sa fiksnom kamatom to nije tako. u ugovoru pise da kamata nije fiksna i da je
podlozna promenama u zavisnosti od rezultata poslovanja banke  (oni bi voleli da su normalni)

ja sam to seljacki preveo ako nam zafali para mi podignemo kamatu a vi se .........
nemoj na silu uzmi veci cekic

Dragan.vi

Kakav lepotan, nek je sa srećom :too:

bmiillan

jos jedanput zahvlajujem kolegama na cestitkama  :ziveli: (ali samo 0,33)
i pomoci i savetima da probleme koje sam imao u ocekivanju i isporuci lakse izdrzim.

nadam se da ce i moje iskustvo i ucesce na forumu pomoci nekim buducim vlasnicima
dacie
nemoj na silu uzmi veci cekic

leotar

 Sa srecom i u zdravlju ga vozio!  :ziveli:

hobbista

 :aplause: Nek je sa srećom  :ziveli:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D