Bull Bar

prethodna tema - sledeća tema

Dexterslab

Pre nekoliko dana sam bio u Jagodini i u prolazu sam video stariji model Logan-a, sa prednjim Bull Bar-om, mnogo je mocno izgledao, cini mi se da je bio aluminijumski... sada me zanima da li je iko radio tu foru na svom autu i da li iko zna gde bi to moglo da se odradi???  :ne:
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

Keka

Za pocetak valja naglasiti da nije u skladu sa zakonom.

Verujem da to mogu da odrade sve ozbiljnije kuce za styling.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Dexterslab

Nisam znao da postoje zakonska ogranicenja u tom delu... :hm: s' obzirom na broj dzipova po Beogradu... Konkretno znas li koji je to clan Zoobs-a, da bacim pogled?
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

Keka

Onaj univerzalni, da sve prepravke moraju da budu atestirane  :nami:

Plus sto ugrozava bezbednost pesaka itd. itd. itd.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


DarioGTI

neznam bas kako to izgleda na obicnom Loganu, na MCV i Stepway bi jako lijepo leglo.....  :hall: :gun:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Vihor

A sta je to?   :ne:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Keka

#6
http://www.google.com pa bull bar pa kliknes search pa pictures i tako to  :hihi1:

Ovo hromirano na sliKi je bull bar.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


stalker

Baš danas čitam prilog u jednoj ovdašnjoj auto reviji o tuningu i stylingu automobila i zakonskim odredbama u vezi s tim. I baš je naglašeno da je kod nas bull bar zabranjen. Policija i tehnički pregledi su pooštrili kontrole pa se gleda sve, dimenzije guma, svijetla, spojleri i td sve mora biti homologirano i svaka promjena upisana u prometnu dozvolu a kazne su od cca 100 - 130 Eura.
Inače bull bar nekim automobilima, posebno terencima lijepo stoji ali baš za Logana se ne bi složio.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

Dexterslab

Za moj ukus je lepo, ali iskrno prvelika komplikacija da bih se zezao sa tim, s'obzirom da ste tako lepo obrazlozili da  su sve zivo pozabranjivali!  :banghead: Jos malo pa ce zabraniti i krovne nosace jer pesak moze da odari glavom dok leti preko krova :laugh1: Stvarno smor...a tako sam se nalozio bio zbog svih onih bahatih majmuna sto nas postene vlasnike dacija potcenjuju u saobracaju!  Ali smislice se neko drugo resenje! :brutal1:
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

ppejic

@ stalker

Apsolutno se slazem.

Peja

Deda

meni se ne svidja...

scepo


DarioGTI

prePREbrutalno  :respect:

samo da ga je spustit bar 2-3cm, ne ono stylerski, ali da je malo nizi  :hall:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)