gumeni kederi - U-profil na vratima, gepeku...

prethodna tema - sledeća tema

stalker

Citat: ppejic poslato 05.04.2010. - 22:12
Ruzno je preslab epitet

Peja

Ali pošto služe svrsi neću da ih skidam dok ne nabavim nove  :D
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

mladen895

Ima ih na pijaci u Bubanj potoku subotom. Poslednji put je bio 120 din metar.
Kad se mora,sve  je tesko.

Dexterslab

Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

Veterinar

Ovakve kao Stalkerove (ili slicne) su mi pokrali sa auta (!?). Lako su se montirali (guma u toplu vodu, da omeksa, stavi se i - gotovo). Kasnije mi je ostala jedna guma od oko 70 cm, koju sam iseckao na komadice od 4 cm, i stavljao na mesta gde se auto najvise udara. Te "komadice" sam morao cesto ponovo stavljati, posto otpadnu u perionici i sl. Konacno sam odustao od svega.

stalker

Ove moje ne otpadaju zato jer unutar profila imaju neko lijepilo ili smolu koja ih prilično čvrsto drži ali na žalost tu se jako nakuplja prljavština koju je kasnije nemoguće oprati.
www.renault-klub.hr
www.du-moto.com

scepo

Što preporučujete kao zaštitu za vrata ? Lak je dosta slab , već mi se poznaje na vratima malo , a na suvozačeva vrata mnogo više jer je jednom prilikom drug junački lupio u kola parkirana do nas  :ljut:

Keka

Trebao si ti njemu da lupis jedan junacki samar, pa nikad vise ne bi tudjim vratima lupao okolo.

Ako me nesto nervira, to je kad zalupe vrata kao da je Yugo, ili kad otvaraju vrata pa zveknu o nesto ili ih gurnu toliko da pomislim da ce pocupati granicnik.

U tom momentu mi proradi neki zivac  :gun:
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


scepo

Bode mi oči to kad se primaknem vratima , pa rekoh da zaštitim ivice vrata  :to: da ne dolazi opet do ovoga ...

Veterinar

Pisalo se ovde nekad davno o gumenim U profilima koji se stavljaju na vrata. Posle više pokušaja stavljanja različitih vrsta tih gumenih zaštita došao sam do zaključka da su jako korisni, da se može desiti da cela vrata ispod te zaštite mogu biti ulepljena zbog topljenja lepka tokom vrelih dana, da ne treba postaviti zaštitu duž celih vrata jer je tako najveća šansa da će se svući prilikom zapinjanja pri ulasku ili izlasku iz automobila. Pišem sa telefona, pa se ne snalazim bas najbolje.
  Pre nekoliko dana sam kupio kedere i postavio u motorni prostor na svom i zeninom autu. Gledao sam da prođem što povoljnije, tako da sam na Limundu kupio za evro i po komplet kedera sa Alfe 155. Profil paše, a najzdraviji delovi su isečeni i uklopljeni, tako da sve izgleda kao da je fabrički namešteno.  :to:

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

Veterinar


mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.