Dacia Sandero 1.4 MPI Ambiance Plus by Johnny LeNgenda

prethodna tema - sledeća tema

LeNgenda

I ja imam jedno konjce za trku.

Dacia Sandero 1.4 MPI, napravise je Rumuni negde u oktobru 2009., ja je kupih u novembru iste godine, boja je RNF, ostalo se samo po sebi kazuje.
Svi znamo sta Ambiance Plus paket sadrzi, odgovara Preference paketu opreme na drugim trzistima.

Slike su privremenog karaktera i sluze cisto da se uverite da ne izmisljam, dok ne napravim jedan ozbiljan photo-session...  :hihi1:

          
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

leotar

Fino, fino "kolega"  :respect: Cak nam i boja malo slici  :ziveli:

msecanmo

Nije loše :laugh1: samo šta če ti lanci kraj auta a nigdje snjega :Smiley:

perke21

lepa boja. I meni se sviđala, ali sam se posle odlučio za stepway-a. Njemu je tepša tamnija (bar ja tako mislim). Inače u Dedama je lepo, jedino je put ako ideš iz BGD pun rupa (bar zadnji kilometri). Sa srećom i da ga voziš dok ga ne zameniš za novi.  :laugh1: :lux: :to: :ziveli:

LeNgenda

Citat: msecanmo poslato 29.03.2010. - 19:18
Nije loše :laugh1: samo šta če ti lanci kraj auta a nigdje snjega :Smiley:

Ma, rasciscavao sam lom iz gepeka, a lance sam liferovao po dolasku kuci.

Citat: perke21 poslato 29.03.2010. - 20:10Inače u Dedama je lepo, jedino je put ako ideš iz BGD pun rupa (bar zadnji kilometri).

Super je, i rupe su pomalo krpljene, a i ovo francusko kopile fino upija sve to, pa se i ne oseti toliko.

A vec je odluceno da ga 2014. menjam za novog Dustera uz doplatu, staro za novo. :hihi1: :lazy:
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

Vihor

Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

slovak


LeNgenda

Jos mesec dana i eto ga...

Ja sam imao srece, od prve (informativne) posete salonu, do kljuca u bravu proslo je circa 16 dana, kad sam ga kaparisao, on je vec bio na putu ka carini.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

david


LeNgenda

Ovo mi je solomonsko resenje, imam vise pitanja, pa da se ne bih zezao sa otvaranjem pet novih tema ili uglavljivanjem u vec postojece, ja cu pitanja vezana za moj auto i sve novine koje budem zeleo da podelim sa vama iznositi u ovoj, mojoj temi.

Dakle, lepo vreme, hauba otvorena, 3.14 MP kamera, i eto pitanja za vas.

1. I na haubi i na petim vratima ima rupica koje su zatvorene providnim samolepljivim folijicama kruznog oblika.



Da li ih skidati i cemu sluze?

2. Odavno sam primetio da je ovaj deo upadljivo korodirao, nalazi se blizu levog kosa, valjda iznad menjaca.



Sta je to, cemu sluzi i kako to da nije zasticen nikakvom zastitom?

3. Prednji desni kos, navoj, lep, ofarban, ali netaknut, nema srafa.



Kako, bre, nema srafa?

4. Mislim da je ovo negde ispod alternatora, ima srafa, ali nema matice.



Jel Rumuni zezaju ili stvarno ne treba matica?

5. Kod rezervoara kocione tecnosti, jesu li ovo zice unutra, pa zasticene gumenim crevom? Inace, izolirke koliko hoces...



6. I za kraj, naplatna rampa Pozarevac, tj. kolona ka njoj, pocinje na jedno 50 metara pre pocetka trake za usporenje, dok shvatis da treba da stanes iza poslednjeg u koloni treba da kocis kao lud, nagrnuli ljudi k`o blesavi...

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

david

Imam i ja te kruzne nalepnice, valjda kad su sipali vosak pa da ne iscuri. Ispod haube na poklopcu na izlazu izduvnih gasova iz motora i meni je korodirao lim. Kad ugasim kola posle 1min cujem pucketanje kao kad se lim hladi verovatno odatle...

hobbista

1.  :ne:
2. Poluga birača (selektora). Osim što ružno izgleda, drugih problema nema.
3. Ako se ne varam, to je rupa na nosaču, koja se koristi u ekoj varijanti opreme.
4. Ima matice (okrugla sa malo korozije)
5.  :ne:
6.  :banghead:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

krle

1.Na početku proizvodnje Logana tu su bili gumeni čepovi. Posle su  zavisno od tržišta tu stavljali  ili gumene čepove  ili foliju.
2.Ova poluga selektora nije u ovakvom stanju na mom vozilu starom 4.5 godina.
3.Kod mene je tu poluga koja povezuje koš i nosač motora. S obzirom da nema navoja na nosaču motora ugradnja ove poluge na tvom vozilu nije moguća.
4.Ima matica.
5.To je normalno.

LeNgenda

OndaK dobro, nalepnice nek ostanu, ova poluga neka tera koliko tera, ali cemo je imati u vidu (a da mi reklamiramo to, a?), a izgleda da su oni skrpili auto od dostupnih delova, kos ovakav, a nosac onakav.

Izolirka deluje smesno, ali valjda vrsi posao.

Hvala, ljudi.  :friends:

Ustede, ustede...
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.