Moj novi ljubimac

prethodna tema - sledeća tema

bind

Neka ti je sa srecom i dugo da ga vozis.
Jedino sto ces morati da ga peres non-stop jer ta boja je prelepa ali se isprlja neverovatno brzo .

dzonson

nek ti je sa srecom i da predjes dosta kilometara!!!Sledece godine ako bog da i ja sam se nameracio da uzmem jednog takvog

perke21

Čelične felne + zimske gume  :lazy:  :hall:

brave


perke21

#19
Zamenjeni fabrički brisači koji škripe sa novim bosh koji ne škripe  :woo-hoo: :woo-hoo: :woo-hoo:

11.03. urađen pri servis (kilometraža 14147, cena 8400)

perke21


arhitekt

Čestitam kolega, lijep ti je auto..  :aplause:

Vidim da imamo isti ukus po pitanju boje. Da ga duuuugo voziš a onda promjeniš za jednog novog..  :too:

zac

Nek je sa srecom!!   :too:  :ziveli:

mrsp


perke21

Bila Dacia u postojbini!!!

Sir Oliver

Svaka čast komšo!!!   :aplause: :dobro:  :ziveli:
I drink to make other people more interesting.

perke21

Redovan servis gasa. Zamenjeni filteri (dva komada) i prikačeno na dijagnostiku plinskg uređaja. Podešeno, ako ima šta da se podešava. Kilometraža 21133, a cena tričavih 3300 (da nije u garanciji isti posao bi koštao 50% jeftinije  :banghead:)

Aleks

Mene je to isto prošle godine koštalo 2.000din. Naravno auto je van garancije, i servis je odrađen kod komšije koji mi je ugradio sistem.

perke21

Prezula se Dacija i spremila za zimu. Trenuna kilometraža 22167 km.

vranac

Citat: arhitekt poslato 07.08.2011. - 20:17
Čestitam kolega, lijep ti je auto..  :aplause:

Vidim da imamo isti ukus po pitanju boje. Da ga duuuugo voziš a onda promjeniš za jednog novog..  :too:
Mali  :offtopic: , ali moze da ima 2 od jednom, sto da ne. Od mene sve cestitke, prelep je. Da ga slatko izvozas i sacuvas dok ne postane oldtajmer, a onda ga li zadrzis za sebe i sredis po svom ukusu, ili skupo prodas nekome.
nazdravimo