Mojih 600 000 km

prethodna tema - sledeća tema

Zoran

Lijep dan i lijepa kilometraža :wink:
Sam svoj gazda - vazda.

Vladan P

Zajedno smo skupa !

nik


szs

Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

MitarMrgulic

Svaka čast Zorane :)

Vidio sam da ima iz Požarevca neki čovjek na Youtube kanalu Auto-analiza, radi predstavljanja vozila sa maksi kilometražama...

Bio je u Bijeljini, snimao nekog pasata oko 2005. godišta, sa 1 030 000 km na satu, u Subotici je snimao Pasata 6 sa 760 000 km, možda mu predložiti da dodje i u Stojčiće da predstavi lađu širokom puku :)

https://www.youtube.com/watch?v=ZteT48aSQaA



Raja

Našem brdskobrzinskom šampionu, iskrene čestitke na pređenoj kilometraži.  :hall:  :ziveli:

speedo

Svaka čast. :aplause: :aplause:

Mislim da se niko ne bi bunio da pročita i neke utiske nakon toliko kilometara, pozitivno, negativno, očekivano i neočekivano.

Zoran

Ovom prilikom ću navesti sklopove koji su još uvijek fabrički:
- motor
- kvačilo
- mjenjač
- anlaser
- alternator
- sve brave na autu
- svi ležajevi na točkovima
  Ako se sjetim još nečega, dopisat ću naknadno.
Sam svoj gazda - vazda.

zzechner_sk

Kapa do poda  :respect:
Kako smo izveštavani, uvjeti korištenja nisu bili "salonski" nego teško odrađeni kilometri, za što odajem priznanje vlasniku i vozaču za stil vožnje i savjesno održavanje!  :aplause:
2023. moj vjerni Logan MCV otisao u dobre ruke, a zamijenio ga je Suzuki S-Cross Premium

goxy


Veterinar

Svaka čast, Zorane! Najveći deo svoje karijere taj auto je bio pod teretom i vukao je prikolicu, pa je fabrički set kvacila stvarno vise nego za svaku pohvalu. Majstor.  :hall:

Zoran

Paaaa vukao je prikolicu oko 200 000 km. Sve je teško i većina puta je uzbrdo - nizbrdo. ( Kupres, Ivan Sedlo, Čemerno, Rogoj, Romanija ...)
Sam svoj gazda - vazda.

papicdu1


Loganovac

Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

dejanz

 :aplause: lepa kilometraža