Veliki servis

prethodna tema - sledeća tema

Gde ste uradili veliki servis?

U ovlascenom servisu
60 (37%)
U neovlascenom servisu
63 (38.9%)
U privatnoj reziji
31 (19.1%)
Nema potrebe
8 (4.9%)

Ukupno glasova: 162

Loganovac

Da prevedem: ako imaš para nemoj da menjaš pumpu, a ako nemaš - menjaj? Da se taj ko ima para tako ponaša verovatno ih ne bi ni imao. Drugo, ko je taj što "ima para" a vozi Dačiju?
Poenta je u onome što kiconix napisa - ova odluka je kocka, a na svakome je da sam prelomi.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

miki-bgd

Citat: skiter69 poslato 10.05.2017. - 08:31
"vodenu pumpu ne moram menjati na prvom velikom servisu jer je najčešće ispravna" oni to procene  :ha:
Ako ce ti daju garanciju na staru pumpu, nemoj da menjas!  :laugh1:
Problem je sto ako procuri, moras ponovo da radis veliki servis, uz sve nove kaiseve jer se oni u principu ne vracaju. Pa da kazemo da nije vredno rizika 40€ jednom u 4-5 godina. Sad zavisi koliko si presao?

Pre mesec dana kad sam bio na velikom servisu, pitam majstora u kakvom je stanju stara vodena pumpa. On obavi vizuelnu dijagnostiku od 3 sekunde i kaze: "Pa, nije procurela..."  :D

Aleks

Loganovac, upravo tako sam mislio. Ko ima para za bacanje i može da plati eventualne havarije zbog neke uštede u startu, neka rizikuje.

skiter69

tako sam i mislio , i meni nelogično da ne menjam ,pa procuri za godinu ili kraće ,pa opet jovo nanovo :doh:. tako da će se pumpa menjati a staru ću držati u rezervi :Smiley:

Pobeda

Данас сам урадио велики и мали сервис, ауто је прешао 99.000км. Купио сам га пре три године од првог власника и иако сам за то време прешао мање од 20.000 километара нисам хтео да ризикујем и чекам још јер нисам имао прецизну информацију када је рађен први велики сервис.

Рачун је у прилогу поруке а фотографије ћу окачити када будем стигао ових дана.

Одржавам ауто код истог мајстора од првог дана и до сада је био коректно. У цену је урачуната и замена стабилизатора и шоље амортизера.

Turbo

Koji majstor-servis je u pitanju?

Pobeda


saša61beograd

Vrlo poštene i korektne cene.Dobro si prošao.

Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Keka

Korektno. Vrlo korektno.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Pobeda

Citat: Pobeda poslato 12.05.2017. - 17:56
Данас сам урадио велики и мали сервис, ауто је прешао 99.000км. Купио сам га пре три године од првог власника и иако сам за то време прешао мање од 20.000 километара нисам хтео да ризикујем и чекам још јер нисам имао прецизну информацију када је рађен први велики сервис.

Рачун је у прилогу поруке а фотографије ћу окачити када будем стигао ових дана.

Одржавам ауто код истог мајстора од првог дана и до сада је био коректно. У цену је урачуната и замена стабилизатора и шоље амортизера.
Ево и неколико фотографија у каквом су стању били каишеви.

VaskezNS

PK bogme ne da je ispucao iznutra, nego je jako izbridao i spolja. Zupčasti je malo spašeniji od njega ali ni on nije daleko.

Staru pumpu nisi fotografisao ?
Ovo je mesto za sLogan ;-)

Pobeda


Zoran

Ove peraje su loše konstruisane
Sam svoj gazda - vazda.

VaskezNS

Kanda je malo curkala. A peraje stare pumpe su stvarno neobične..ovakve nisam viđao  :ces:
Ovo je mesto za sLogan ;-)