Dacia Logan 1.4 MPI Ambiance 2005. god

prethodna tema - sledeća tema

gagi82

Evo konačno da napravim par fotki svog logana kako sam i obećao. Na autu je malo prašine a onda uz to jos par kapi neke kiše iznenada taman da mi zamute stakla  :c1:
Vidim da ima limit za velicinu fotki a kako ove sto sam okacio nisam smanjio, ne mogu trenutno postaviti vise od 3, a ima ih jos, stavicu kasnije jos slika.
Sa autom sam do sada presao nekih 500 km, i mogu reci da sam zadovoljan. Na zadnjem desnom rubu imam jednu malu ogrebotinu (prethodni vlasnik ogrebao kad je izlazio iz garaže), i to do zime planiram da sredim, kao i da stavim zastitu. Gledao sam malo u gepeku ispod onog tepiha i vidim ima dosta onih čepova oko kojih se vide tragovi voska, ne znam da li je to stavljano naknadno ili jos u fabrici. Slikao sam i unutrasnjost oko zadnjeg točka, vidim da je onaj lim isto siv, pa ne znam da li je to tako fabricki ili da vlasnik nije radio neku zastitu. Uglavnom postavljacu slike pa ce sve biti jasnije.


kiconix


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

gagi82


LeNgenda

A ti si se pitao da li da ga kupiš... :ha:

Jedino su gume malo bajate, ostalo je bez greške.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Loganovac

Super je sve to, auto je  :too: ali stvarno za to nisu potrebne fotke od 12 megapiksela.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

gagi82

Slikano telefonom, kasnije sam smanjio slike pa okacio ponovo. Evo jos 2 slike. Na prvoj se vidi ova ogrebotina sto cu svakako da sredim, a na drugoj ova unutrasnjost oko zadnjeg točka, interesuje me jel ona tako fabricki ofarbana u boju auta ili je mozda prethodni vlasnik radio negdje neku zastitu i ofarbao? Nije mi palo na pamet da pogledam na drugim loganima po gradu :D

Veterinar

Dobar auto si kupio.  :lux:

Unutrasnjost blatobrana na mom Loganu je tako izgledala. Na Stepwayu koga sam vozio kasnije bio je premaz nalik kobitu, a kasnije sam praktikovao na svakom autu da kobitom premazem ta mesta, koja su i koja će biti na udaru kamencica.

szs

Da nije u naslovu 2005. jedino po volanu da se provali da je stariji auto
Odličan, odličan  :dobro:
:aplause:
Za 40 god vožnje: VW 1300,Zastava 750,Lada 1600,Fiat 650P,Trabant 601K, Trabant 601L,Fiat 650P,Audi 80 1.6D,Yugo 1.0,Mercedes 190D,Yugo 1.1,Corsa 1.7D,S Oktavia 1,9D,F Punto 1.3mjt, D Sandero 1.4,T Avanza 1.3,T Agya 1.0,D Sandero 1.5D, T Aygo X-Play, T Yaris 1.5 Stella

Raja

San svakog kupca polovnjaka, staro a novo.

speedo


MitarMrgulic

Vidi se na slikama da je auto baš očuvan  :too:

Koliko je na kraju izašao na cesti, je li negdje oko 3500-4000 KM?

dekiv68

Mislim da si odličan auto pazario. Nek je sa srećom.
Jel su ratkapne original?

Aleks

Nek je sa srećom. Uživaj u vožnji.  :ziveli:

Veterinar

Citat: LeNgenda poslato 17.08.2020. - 21:19

Jedino su gume malo bajate, ostalo je bez greške.

Koliko vidim, gume su 2013. godiste, što nije strasno. Očekivao sam fabricke, pa sam bacio pogled.