Grudnjak za haubu dacia logan 2019

prethodna tema - sledeća tema

kapsid

Drugari,
da li je neko nabavljao grudnjak za haubu za svog ljubimca i da li je zadovoljan njegovim efektom zaštite i po mom mišljenju pozitivnog efekta na izgled(izgleda robusnije).
Zna li neko gdje se može nabaviti ova spravica za Logana 2019,ili u Srbiji ili u Bosni.Slaba je ponuda na netu za ovaj model automobila(može se naći za dustera i stepveja,a većih su dimenzija nego za logana).
Interesuje me da materijal bude plastika ili čvrsta guma.Ima i kožna opcija ali je nemoguće sprječiti rozanje,ma koliko se zategnulo.
Hvala unaprijed i veliki pozdrav svima.
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Aleks


Lazar@

#2
Citat: Aleks poslato 01.03.2020. - 14:52
Šta je to?
pretpostavljam da misli na ovo:






Ako to trazis, mozes naci na Ebay-u.(Logan Hood Deflector)

Prodavci su uglavnom iz Bugarske...Ako imas nekog ko ide tamo, mozda da ti donese, da ne placas shipping i pdv i ostala cuda

kapsid

Ovako to izgleda.Hvala na smjernicama,ali ako neko naleti u Srbiji ili BiH ili Hrvatskoj nek javi.
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

speedo

Poznajem neke koji su to imali na raznim autima...nakon par mjeseci javlja se razlika u nijasni onog dijela ispod tog tzv. grudnjaka i ostatka haube.

kapsid

To sigurno,sasvim logično,zato treba materijal da bude trajniji svakako kako napisah :jea:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Vihor

To imam par godina za dastera, ebay oko 60 eur
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

dekiv68


nik

Citat: kapsid poslato 01.03.2020. - 12:39
... njegovim efektom zaštite i po mom mišljenju pozitivnog efekta na izgled(izgleda robusnije).

Mada lično smatram da se bolji efekat zaštite postiže presvlačenjem providnim folijama cele haube, branika i krila za iste pare, ali onda ništa vizuelno unapredjenje.  :cul:

Nego, htedoh da pitam, zar ima razlike u haubama Logana, običnog i Sandero Stepveja?

kapsid

Kad sam pokušao da se raspitam na sajtu daciamag.com,odgovorili su mi da je za daciu stepway veći nego za logana što mi nije logično a na e bayu sam našao da piše da ide za logan 2 i za dacia stepway 2 isti  :c: .Izvagaću još i potražiti pa ako nabavim stavljam slike. :lux:
Ne može somun bez najmanje četiri kifle da balansira!

Goran25

Citat: nik poslato 02.03.2020. - 18:06
Mada lično smatram da se bolji efekat zaštite postiže presvlačenjem providnim folijama cele haube, branika i krila za iste pare, ali onda ništa vizuelno unapredjenje.  :cul:

50 EUR za zaštitu donjeg dela vrata u Black Glassu. Kada vidim koliko udara kamenčića i ostalog trpe- zadovoljan. Planirao da uradim i taj deo haube koji pokriva "grudnjak"