Pola miliona km

prethodna tema - sledeća tema

Vladek

Samo  :respect: , nemam puno više za dodati. Imao sam Thaliu sa istom mašinom i skoro 200 000 km sam napravio. Od toga je 150 000 km na plinu. Da nisam imao udes bezbrižno bi vozila i dalje. Prve pločice sam mijenjao na 110 000 km i mislio sam da je to puno, ali ovo kod tebe je SF!  :ha:
Wartburg 353 (1987) 2000. - 2003., Daihatsu Charade (1990) 2001. - 2010., Renault Thalia (2003) 2010. - 2019., Dacia Logan MCV (2019)...

Zoran

Nisu bile poderane, nego se odlijepile. . .
Sam svoj gazda - vazda.

vladimiris

Što neko reče, koliko bi samo uštedeo da je od početka vozio na plin!...Otprilike, za novi daster, ladno...

Zoran

Ja sam vozio na plin. Fića -92 000 km za godinu dana, Reno 4 GTL - 200 000 km za 2 godine.  Zastava 125 p  125 000 km za nešto više od godine.
Imam ja neku svoju računicu zašto vozim na benzin. Puno faktora utiče na tu moju odluku. Najjeftinije sam se vozio na mađarski plin ( 9 DEM - 1000 km). Sipano u Dombovaru svake sedmice.
Sam svoj gazda - vazda.

Dado

Zoki,koliko danas imaš pređenih kilometara na satu?  :aplause:

kiconix


Zoran

Sam svoj gazda - vazda.

Vladan P

Zajedno smo skupa !

slavko_bgd


Zoran

Skoro sve na autu popravljam ja sam.
Izraziti loše sam sreće sa majstorima. Kod njih sam bio u 2 navrata. Prvi put ovlašteni mi je mijenjao pumpu od goriva i gumicu nije dobro postavio , gorivo je curilo kada naspram pun. Istom prilikom su mi štelovali ventile. Deklo ventila su stegmuli prejako i dan danas je krivo.
Zadnja intervencija, auto-električar je otkinuo zub konektora od pobude na alternatoru. Potrošnja ulja je minimalna, oko 0,5 l/15 000 km.
Sam svoj gazda - vazda.

Capriolo


dekiv68

Kako je Zoki krenuo moraćemo da menjamo naziv teme  :ziveli:

kiconix

Boze zdravlja pa da menjamo i ime teme.  :ziveli: