Pola miliona km

prethodna tema - sledeća tema

MitarMrgulic

Zoki, ako imas u telefonu neku sliku od Dacie, dam ti broj, pa posalji na viber, ja cu postaviti :)

Zoran

Svakako Mitre pp.
Svi nosači motora su iz prve ugradnje.
Sam svoj gazda - vazda.

vladimiris

Zokijev sandero je ozbiljno sazreo da se pojavi u rubrici o polovnim automobilima...

Raja

Ako ce se vredjamo... i tvoj je star trinaest godina.  :Smiley:  :ziveli:

MitarMrgulic

#34
Opa, evo stiže, ladies and gents, Zokijev Sandero sa pređenih 500 000 km, 2009. godina proizvodnje.


saša61beograd

Motor suv kao barut!Kako li izgleda odozdo?Jedino volan pokazuje neku kilometražu.
Zoran zna znanje i prateći njegove postove skoro 10 godina,nisam ni sumnjao da dohvatiti pola miliona,bez problema.
Svaka čast Zorane,jel idemo na milion?

silent

Zorane, šta je ovo levo od instrument table, vidi se na prvoj i drugoj slici? Merač pritiska ulja?

kiconix

Temperatura motora, koiko se secam.

astmario

Pa posle kupi auto u gradu gde se ne silazi sa menjaca i kocnice, grad je 6 puta gori za auto od svog gvozdja koji je Zoki preterao!

Zoran

Voltmeter.
Idemo dalje, pa dokle stignemo.
Hvala Mitru za nesebičnu pomoći (postavljanje slika )
Sam svoj gazda - vazda.

MitarMrgulic

Drugari,

Nakon ugodnog razgovora i druženja sa Zokijem, evo još nekoliko fotografija motora i enterijera.
Auto uživo izgleda ekstra i kada se vidi u masi auta na parkingu, uopće ne odaje utisak vozila koje je prešlo neku veliku kilometražu (kao što se zna vidjeti na autima koji izlgledaju ušinuto, nisu u liniji itd) Zokijev Sandero izgleda kao većina auta svog godišta...

Motor sam čuo uživo, nema nikakvih zvukova, zveketanja, šapće uredno kao nov i uglađen benzinac.

Zoki sretno i pravac milion km :)  :aplause:


Veterinar

Auto izgleda kako izgleda spolja. Ako se uzme u obzir da je Zoki imao i udes sa njim, da auto nije opran, da nema ratkapne, mora da se prihvati da izgleda odlično. Zoki, još jednom svako dobro i pozdrav do Kovačice!

silent

Ih, još da ima plin, do sad bi se otplatio 3 puta  :baeh:

Sir Oliver

I to svih 500k na Ininom ulju!!!
Pa mi posle filozofirajmo da li je bolje Elf, Castrol, Mobil...
Zoki  :aplause: :aplause: :aplause:
I drink to make other people more interesting.

DrJekyll

Horse Power is how fast you will hit the wall but TORQUE is how far will wall move after you hit it...