Pola miliona km

prethodna tema - sledeća tema

silent

Zorane, svaka čast!
Mora da mu nešto radiš, što valja, čim te tako besprekorno služi! :)

MitarMrgulic

Citat: LeNgenda poslato 18.11.2019. - 21:36
Možda je previše ako Zoki nema vremena, ali bi bilo zanimljivo da napravi nekoliko fotografija enterijera, kabine, prtljažnika, motornog prostora, pa čak i podvozja.

Taj auto je održavan u sopstvenoj režiji, angažovan je kao teretno i vučno vozilo, radi u svim vremenskim uslovima.

Base paket opreme, plava nemetalik, ako se dobro sećam.

Kako taj auto može da izgleda posle 500.000 pretežno tegljenja bravarije?

+1 :) I mene zanima izgled i stanje vozila.

Mislim da je Zokijev Sandero negdje 2009. godina, tako da je deceniju u upotrebi.

Ovaj rezultat je zaista fascinantan. Jedini detalj koji ide u prilog je da je auto dugih pruga, znači vožen dnevno po 300-400 km, u toplom režimu radne temperature, ali da vučenje tereta i prikolice, nije ostavilo značajnijeg traga ni kvarova, zaista je fascinantno.

Zoky, daj nam koju sliku :)

Zoran

Nažalost slike neznam postaviti.
Na okupljanju u Kovačici planiram biti, pa eto prilike za slikanje.
Ni meni nije jasno da ga nisam satrao do sada.  Često vozi i najtežu turu koja isgleda ovako. Ja Slađana i 300 kg šarafa u Sandera, pa zakačimo još prikolicu 1250 kg brutto. Kočiona instalacija, ništa nije dirano. Prednje pločice jednom zamijenjene i pakne otprašivane i ona polugica od ručne malko podmazana.
Sam svoj gazda - vazda.

bind

Bravo Zorane jos  500 000 pa da okrenemo nesto na raznju.


mali.alen

Svaka čast Zoki. Moj je sad na 99000, tek se ulaufo kako treba

Veterinar

Citat: Zoran poslato 18.11.2019. - 22:13
Prednje pločice jednom zamijenjene.

Kad pričam ljudima kako imamo prijatelja na forumu koji je prešao pola miliona kilometara sa Sanderom (i to sa tovarom i prikolicom, često po brdima), a da je set kvačila fabrički, te da su pločice menjane jednom, niko mi ne veruje. Svi kažu da je to neverovatno, ali sumnjam da zaista poveruju. Auto sam video uživo proletos, izgleda kao da je prešao stotinak hiljada (naravno, sve to je relativno), a zvuči još bolje. Zoki, još jednom, svaka čast! Tvoj stil vožnje i način razmišljanja mogli bi da budu lekcija mnogim vozačima i preduzetnicima.

nik

 :aplause: :aplause: :aplause:
Svaka čast, Zoki.

Zoran

#22
Veterinar, sve se da lako provjeriti.
Fabričke pločice su zamijenjene jer su se odlijepile a bile su poderane tek do pola.
Slika km - sata sa 500000 km ima na Fejsu (Zoran Sičanica ) ako neko ima volju i znanje neka prebaci ovde.
Sam svoj gazda - vazda.

Aleks


Zoran

 Najpohabaniji dijelovi su :volan, sjedište, tepih ispod lijeve noge, musava instrument tabla i nagoreni lim koji prekriva izduvnu granu.
Sam svoj gazda - vazda.

miki-bgd


Zoran

Eeee svaka ti čast Miki baš si vrijedan znalac
Sam svoj gazda - vazda.

Keka

 :aplause:

koje si lampice sakrio nalepnicama?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


dekiv68

 :lux: :ziveli:
i čemu služe oni beli reperi na obodu brzinomera

Zoran

Keka - airbag i plava od dugog svjetla
Dekiv68 - to su reperi za max. Brzine, prva, druga, treća. . Da se nađe ako se obrtomjer pokvari.
Sam svoj gazda - vazda.