Dacia Logan 1.4 MPI

prethodna tema - sledeća tema

kiconix


Kr1st14n


VeDuS

U vezi muzike pogledaj i ovo sto sam napisao pa...... razmisli
Mozda pomogne : http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=400.30    :wave:

Kr1st14n

#18
malo novina...posle dugog vremena... :))) stavio sam plavu sijalicu umesto zute  na svetlu za kabinu vidi se odlicno...a ako mi treba nesto da pogledam ostala je zuta za citanje ona pored jako lepa stvar... :) zatim hromirani izduv (nastavak) kao sto vidite na slikama :))) i uzeo sam CD player LG autoradio LCF 600UR mnogo sam zadovoljan sa njim cim imam prilike slikacu i staviti da vidite kako stoji :) a do tada imam sliku sa neta ovako izgleda http://www.tehnomanija.rs/index.php?mod=catalog&op=big_picture&src=UserFiles/protected_products/29770_(1).png


Dodate slike :)


Kr1st14n

treba mi jedna mala pomoc kako da skinem palicu sa menjaca??? a da je ne odkinem pri tome  :)

Kr1st14n

ubaceno jos malo novina neonke unutar vozila...pogledajte... :)

Keka

Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Ima nešto plavo na avataru... valjda...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

To su plave LED u poziciji.

Razmisljao sam o podnom osvetljenju, to bi bilo cool, samo treba naci na otpadu od nekog Resoa lampice sto idu u vrata i baviti se razvlacenjem zica.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Kr1st14n

da to su plave led diode...ali ja sam ih sve povezao na upaljac...rasklopio plastiku i zavukao zice ispod nista se ne vidi...i samo razdelio jedan prekidac da mogu da ih gasim i palim kada zelim xDDD a i sam osigurac je dovoljno jak da sve podrzi tako da sam zadovoljan sa time :)))

Loganovac

Čovek je postavio slike u prvom postu ove teme.  :to:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Keka

Interesantno izgleda.
Da li moze vise informacija o tim LED i da li imaju mogucnost dimovanja kao sto se dimuje unutrasnje osvetljenje i gde mogu da se nabave u beloj boji?
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Loganovac

Ako je LED, ne može biti nikakvih problema sa dimovanjem, LED je LED. E sad, ako je fluo ili neka druga izmišljotina...
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Kr1st14n

Nema mogucnosti dimovanja...to su led diode koje se nalaze u silikonu...silikon je vodootporan i mozes ih postavljati i van automobila samoleplive su to je isto prednost :) prodaju se na metar jedan metar kosta 800 din kada uzmes mozes ih iseci na svakih 5 cm...samo je potrebna lemilica zalemiti + - i to je to...ja sam ih kupio na buvljaku postoje u plavoj,crvenoj i beloj boji :)

Loganovac

Citat: Kr1st14n poslato 08.01.2011. - 19:41
Nema mogucnosti dimovanja...

'Oćeš da se kladiš?
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.