Dacia Logan 1.4 MPI

prethodna tema - sledeća tema

Kr1st14n

moja masina :)

                                     

Loganovac

#1
 :woo-hoo:

Što se ugradnje zvučnika tiče, zavisi šta hoćeš da postigneš, pogledaj http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=400.0
Ako ćeš da zadržiš trinaestice i kinta nije najvažnija, preporučujem ti JBL koji sam tamo opisao.
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Deda


Kr1st14n

#3
hvala... :)  jer bi mogao nekako na zadnjoj dasci gde se naleze dve 13-ice da stavim nekako elipse??? :) i posto bih zeleo da stavim pojacalo i woofer koji cd player da kupim??? a ako moze da se nadje do nekih 12000 din :)

Keka

 :offtopic: Ne moze da se nadje sve do 12.000.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


Kr1st14n

samo CD player za 12000 me zanima... :)

Keka

Sta god da uzmes za 12.000 (a nije Kinez) bice djavolski dobro.
Valjda mogu i ja jednom u zivotu da budem svaki dan pijan!


kiconix

#7
Proveri i ovo sto sam ja ubacio   http://www.daciaforum.in.rs/index.php?topic=215.15.
Nema CD ali ima slot za SD i kabal koji ide u kasetu za USB. Nema vise CD-jova u kolima  :woo-hoo:
PS. Cena je bila 8999 din.

Kr1st14n

ne znam kakvog iskustva imas ali imao sam Car Mp3 i bord compijuter sam napunio virusa sa usb-om i karticom morao sam da ga ostavim na reinstalaciju... neznam kako bi ovo bilo??? mozda se ponasa drugacije...

kiconix

Radi bez ikakvih problema, cak se i Vedus pozitivno izjasnio. Inace USB skeniram uvek kad ubacim u komp (lose iskustvo).

VeDuS

Citat: kiconix poslato 30.01.2010. - 20:15
Radi bez ikakvih problema, cak se i Vedus pozitivno izjasnio. Inace USB skeniram uvek kad ubacim u komp (lose iskustvo).
Sto cak?Pa nisam valjda ja jedini nesto zakerao oko muzike?Spravica radi fino,pogotovo ako nemas zivaca da vuces gomilu kutija,diskova i torbica sa CD-ovima po kolima koji ti tu stoje i na -20 i na +60 pa se posle pitas sto nece da ga ocita.U uslovima koji su u kabini DACIA modela (bez neznam ni ja kakvih prepravki i karabudzenja svi iole pristojni uredjaji ce raditi zadovoljavajuce.Najvecu cujnu razliku u toj klasi uredjaja (do 12000 din) ces ustvari dobiti i osetiti promenom i dobrim odabirom zvucnika a ne menjanjem auto-radio uredjaja.
Znam da je ovo daleko od nekog Hi-Fi zvuka ali postojalo je nekad (mislim da jos uvek vazi u velikoj meri) pravilo: "sistem ti je dobar onoliko koliko su ti dobri zvucnici za prostor u kome se nalazis".
Sve se promenilo,sve je postalo digitalizovano, samo.... samo su nase usi i zvucnici ostali isti (analogni) kao i na pocetku. Mozda gresim ali.... to mu dodje i kao ono o fotografiji: iz dobrog negativa mozes da napravis dobru ili losu sliku,a iz loseg samo losu.
U Utorak ugradjujem muziku u Master-u (jer hocu da mi razvuku instalaciju i u zadnja vrata,a ja dotle da popijem kafu) pa se javljam kako je to sve ispalo.
Pozzzz

kiconix

Nista negativno, samo postujem tvoj muzicki ukus i kolekciju pesama koju imas.  :too:

Kr1st14n

javi mi kada sve zavrsis koliko te je kostala cena za ugradjivanje zvucnika u zadnjim vratima... :) pozzz

staracstol

Kiji je to HU bez cd-a, jako sam interesantan uznati a na onom linku za obijanje se spominje neki koji ima cd slot. Dajte info, hvala

VeDuS

Sto se tice cene,odmah cu da ti kazem.Kad sam uzimao auto,dobio sam obecanje da ce mi besplatno ugraditi muziku ako prilikom preuzimanja donesem uredjaj.Igrom slucaja majstor koji im to radi tada je bio na poduzem bolovanju pa to nisam tad uradio.Sada sam nabavio zvucnike i HU pa sam im se javio,doduse prilicno skeptican,ali su me prijatno iznenadili rekavsi da dogovor (6 meseci kasnije) stoji.Kada sam pitao koliko ce da kosta dodatno razzvlacenje kablova u zadnja vrata - rekose nista :conf:.E sad, sta ce da bude znacu u utorak i onda javljam.Znam da je ovo "malo" neobicno :fiju: i da su se na forumu pojavljivale i neke povece sume u vezi ovoga u drugim ovlastenim servisima, ali... videcemo u utorak.

Citat: kiconix poslato 31.01.2010. - 15:45
Nista negativno, samo postujem tvoj muzicki ukus i kolekciju pesama koju imas.  :too:
Pa jel' da ponesem jos "materijala" na neko sledece okupljanje? :wink:

Sto se tice tog Blaupunktovog  HU-a pogledaj u tehnomarketu Brisbane 48 ili http://ser.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09036230