Styling enterijera Logan Ph1&2

prethodna tema - sledeća tema

DarioGTI

Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

LeNgenda

Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

kiconix

Stvarno si legenda, lepo ti pise, 450. A tempo je tempo.

david

500din a posto je vikend 10% popusta. Tempo na kvantasu, na glavni ulaz, pravo do kraja pa desno, a uklopilo se kao saliveno, orginal srebreno-crna boja i konac srebrene boje. Volan pasent zato sam vam postavio slike da vidite...

LeNgenda

#19
Citat: david poslato 07.03.2010. - 17:38
Danas sam u Tempu uzeo oblogu za volan za 450din i legla je samo tako u tonu sa enterijerom...

:doh:

Ne zaboravljajte mi N u LeNgenda. A Tempa ima dva u Bgd-u i nekad imaju totalno razlicit asortiman ovakvih stvari.

Citat: david poslato 07.03.2010. - 20:38
Tempo na kvantasu

:wave:

Samo da se ne rasproda.

Edit:

Bio u Tempu, video ovu Davidovu oblogu, kosta 499,00, odlicno se uklapa i jedna jedina stvar koja mi se ne svidja jeste to sto je lice, pogotovo ovaj tamniji deo, napravljeno od onog hrapavog gumenog materijala, nece proklizati nikad, ali znoj i toplota ce sigurno dovesti do mrvljenja i otpadanja tih mrvica sa povrsine, bar ja tako smatram, a to ne podnosim, te sam uzeo u slikama prikazanu oblogu, od eko-koze sa prilicno ruznim kockastim srebrno-crnim detaljem, ali je meni neuporedivo prijatnija na dodir. Cena je 529,00. Obe su 38 cm u precniku i pasuju bez greske.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Boka

Ja sam vrlo slican kupio u metrou za 318 din a imao sam i takav skroz crni i jako sam zadovoljan kvalitetom. Taj crni mi je na samari trajao 3-4god., dok su oni na pijaci s.anje


mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

staracstol

Al je lepo a i da,o bi se iskopirati. Samo da mi padne jedan takav komplet šaka nezalepljen.