Dacia Styling - web sajtovi

prethodna tema - sledeća tema

ajgor bejzik

Našao sam neki sajt, po meni odličan. Ne znam da li ste već imali ovu temu....meni cene izgledaju dosta povoljnije od cena u Srbiji!
Molim vas pogledajte, deluje Ok. Ima dosta stvari koje bih nabacio na mog Dustera!

https://www.daciamag.com/

Šta mislite?
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

Loganovac

Morao sam da ispravim naslov teme jer je upućivao sam na sebe. U principu ne bi trebalo stavljati linkove u naslov tema.

Sajt je očigledno rumunski, zaista ima interesantnih stvari, ali se postavlja pitanje dostave, nisam uspeo da nađem tu informaciju (nisam se registrovao).
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Vladan P

Isporučuju za  Srbiju

Na naslovnici im izleće baner - ''We deliver to Serbia !
Shipping cost can be previewed in the checkout page before finalizing the order.
Delivery in 4-6 days by with tracking code.
* All prices include tax. ''
Zajedno smo skupa !

glavonja3

Pih, nema Dacije prve generacije...

Erazmo

Patosnice, vetrobrani, gumeni odbojnici za vrata, naslon za ruku, svašta nešto - samo će da sačeka proleće izgleda - cene mi baš i nisu nešto "user-friendly"  :(

mali.alen

Ja naručio od njih zavjesice za sandero 1. Naručio sve četiri. Prvo su mi greškom poslali samo prednje, ali nakon što sam ih kontaktirao i poslao sliku ispričali mi se i stigle mi i zadnje. Moje iskustvo je sasvim pozitivno.

ajgor bejzik

Citat: Erazmo poslato 06.10.2018. - 19:12
Patosnice, vetrobrani, gumeni odbojnici za vrata, naslon za ruku, svašta nešto - samo će da sačeka proleće izgleda - cene mi baš i nisu nešto "user-friendly"  :(
Slažem se za cene, ali su i dalje jevtiniji od ovlašćenih servisera. Meni su sve daleko više naplatili. Za Dastera ima baš dobrih stvari.
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

Erazmo

 "Spider auto" je jeftiniji, ali mislim da nisu iste stvari od istih proizvodjača. Treba prelistati i teme "Naslon za ruku" itd, tamo su ljudi detaljnije opisivali šta, pošto, od koga, kvalitet.

Vladan P

Da ne otvaram novu temu ...

Kada vozite iza Sandera postavlja se pitanje kako razlikovati standardnog Sandera namenjenog običnim smrtnicima  :njanja: i ekskluzivnu Stepway verziju namenjenu muškarcima rafiniranog ukusa  :)

Pa,recimo ovako-
Zajedno smo skupa !

kiconix

Po uzduznim krovnim nosacima.  :hihi1:

Loganovac

E jesi baksuz, propade čoveku fora!  :laugh1:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

kiconix


Erazmo

 Staviš alarm sa glasovnom porukom:"One STEPaWAY"  :D

ajgor bejzik

Gde naći ovu masku za Dustera?
Ljuti se Francuz, a Švaba se buni, jer vozila za gangstere - prave Rumuni!

Vladan P

Zajedno smo skupa !