DACIA znak na vozilima

prethodna tema - sledeća tema

krle


Munze

Danas sam video Logan MCV sa starim znakom :ne:

david

Meni je lep novi znak a lici mi na otvarac za flase...

krle

Citat: Munze poslato 23.10.2009. - 20:15
Danas sam video Logan MCV sa starim znakom :ne:

Logan Van i Pik Ap imaju stari znak. MCV je sa novim znakom.

Munze

Ja sam ga video sa starim znakom :cool:

hobbista

Da prostite, i moj je sa starim znakom  :cool:
Postao sam Kalif umesto Kalifa  :D

Svarog

Stari znak mi je nekako veseliji, a ovaj novi je elegantniji i više mi se sviđa.

DarioGTI

meni ovaj novi znak pomalo vuce na hondin znak   :bonk:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

dsit

Mislim da neko vec rece-lici na otvarac za pivo  :)

mladja73

Trčeći il' polako, svi na kraju stižemo na isto mesto.

DarioGTI

nije bitno na sta lici, bitno je da se zna na sta se odnosi  :too: :friends: :ziveli:
Nekada:
'03 SupeRNova E7J LPG Europa - 219.200km (prodan)
'07 MCV K4M LPG Laureate A/C- 55 000km (prodan)
'02 SupeRNova E7J LPG Europa - 114.150km (prodan)
A tu je još:
'05 Logan K7M Laureate A/C - 200.000km and counting (HR)
'21 Sandero 1.0 ECO-G H4Dt LPG Comfort - 10.000km (HR)

luckasti

Zdravo ljubitelji i korisnici Dacie. Znak (novi, prednji) se izgleda mnogo sviđa nekima, tako da u mom kraju nedostaje na nekoliko komšijskih auta, pa i mom. Nisam našao ni na buvljaku (Pančevo). Ako ga i kupim, kako da ga namestim a da ne zažalim?

remus

kupljen u Istanbulu, plaćen 3.50 eura

Deda

#28
Citat: luckasti poslato 01.01.2010. - 20:11
Zdravo ljubitelji i korisnici Dacie. Znak (novi, prednji) se izgleda mnogo sviđa nekima, tako da u mom kraju nedostaje na nekoliko komšijskih auta, pa i mom. Nisam našao ni na buvljaku (Pančevo). Ako ga i kupim, kako da ga namestim a da ne zažalim?
...dugo sam se dvoumio sta da radim, a onda sam dao majstoru kod Milosa Francuza u Jagodini znak, a on mi je namestio tako sto ga je zalepio lepkom za sofrku na plastiku branika gde mu je mesto.
U Beogradu u servisu na Starom sajmisu mi je receno da ako je znak zalepljen a lopov hoce da ga skine, moze da pocupa pola maske od branika ( maska je iz jednog dela kao i branik) i da bude jos veca steta.
Meni bilo ruzno onako, pa sam znak kupljen namestio tek posle dve godine... Sada mi je lep ko lutka, ali mi je srce u petama da li ce ili nece da ga otkinu... Bes znak, ali maska i branik... kosta oko 200 evra nov...
Ni znak nije jeftin, pisao sam ranije, a fora je sto ga nema na pijacama jer ga jos ne rade privatnici po garazama... nego se uvozi iz RU i kosta mnogo...

Veterinar

Kad su bilo kakvi majstorluci u pitanju, retko se javljam... Ne kazem da nije moguce, ali ne znam kakav to Chuck Norris mora da kida znakove da pokida pola maske, ako je znak dobro zalepljen, a da pri tome ima korist od tako pokidannog znaka.  :ces: