Pranje automobila

prethodna tema - sledeća tema

Veterinar

Takmicari iz Viljabaho su pre oprali farbu sa Logana od protivnicke ekipe iz Viljariba. Majku mu, razumem da se promeni kvalitet boje, ali da dodje do korozije...

MajorSoul

:wind:
..need more buttons..

LeNgenda

Magistralom od Petlovog brda ka gradu, odmah posle Alvirovicevih Jugopetrolovih pumpi, malo pre semafora Trgovacka - Solunskih boraca sa desne strane pored auspuh servisa, tri momka mojih godina peru za sve pare, svaki auto kao svoj, nova ekipa na starom mestu, 450 dinara komplet pranje, rade od 08:30, pa uvece dok ima posla, upravo sam se vratio od njih.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

MajorSoul

Ja danas oprao, nazalost nisam isao do Ustanicke nego opet u komsiluku pored posla. Ali oprali ga lepo. Jedino sto im fali je voskiranje i onaj premaz na felnama!
:wind:
..need more buttons..

Veterinar

Juce sam uzivao u prolecnom osvezavanju Logija. Imao sam pomoc cerkice koja je (sirota) vec pocela da vice kad na ulici spazi auto sa dacijinim znakom. Na besplatnom pregledu dobio sam privescic Dacia i sada ga gao nakit nose Minis konjici.   :doh:
 Uglavnom, lezerica... Vecnost je vreme koje protekne od trenutka kad cerkici sundjer padne na sitan sljunak do trenutka kad se cuje moj glas :"Mozes isprati prvo..."  Uzivali smo oboje u igranju vodom.

Daniel

Citat: Veterinar poslato 23.04.2011. - 23:57
Vecnost je vreme koje protekne od trenutka kad cerkici sundjer padne na sitan sljunak do trenutka kad se cuje moj glas :"Mozes isprati prvo..."  Uzivali smo oboje u igranju vodom.
:respect: Priceless!!!! :aplause:
The good thing about being a pessimist is that you are always either proven right or pleasantly surprised.

Loganovac

Svaka čast za pranje, super izgleda!  :to:  Nego, jel idete i po kućama?   :hihi:
Okolnost: kipuća voda - krompir omekša ali jaje otvrdne.
Dakle, ne žalite se na okolnosti već razmislite od čega ste napravljeni.

Veterinar


MajorSoul

Svaka cast na pranju! Prva liga.
Ja sam pre neki dan prao motorce i mogu reci da je bas lepo zasijao :)

Duster ce opet na pranje posto sam se vratio iz Crne Gore i izgleda vise braonkaste boje  :hihi:
:wind:
..need more buttons..

LeNgenda

Momci, ima skoro mesec dana od poslednjeg pranja kod Markovica, gde je ujedno palo i voskiranje, i sve to za 600 dinara i mogu da vam kazem da je to IZVANREDNA stvar.

Bukvalno, ma koliko vam auto bio prljav, prasnjav, ukenjan, koliko god po njemu napadalo lisce i ostalo djubre, da bi ponovo bio kao suza sve sto je potrebno je jedna jaca kisa.

Nocas je ovde bilo kise i auto se preporodio.

Jednom mesecno, 600 dinara za komplet pranje i voskiranje i pesma. Ja sam prezadovoljan.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

saša61beograd

600din za pranje i voskiranje - povoljno!Zadovoljstvo kad to uradiš sam - neprocenjivo!

VaskezNS

Ae ljudi, sve to lepo izgleda...spolja. Al niko ovde ne spomenu pranje motora, a i on bi mogao ponekad da se malo picne  :cul:

E sad, znam ja da sunđer-krpa pa polako radi posao, ali ima li neki temeljniji način za pranje motora, bar jednom u 5 godina ?  :ces:
Ovo je mesto za sLogan ;-)

LeNgenda

Ima ih stotinu, ali ja tu nist` ne bi` dir`o.
Интелект не може да се глуми. То је ипак наш терен.

Aleks

Spej za pranje motora  :to: .   Pranje vodom (jak mlaz) moze lose da utice na elektroniku.

zac

Na elektroniku stavim kesu, sundjerom i deterdzentom a zatim crevom operem motor i ostavim otvorenu haubu na suncu. Tako radim svake godine u Krcedinu, i nikada se nista lose nije desilo.    :ne: