Središnji naslon za ruku

prethodna tema - sledeća tema

bind

Citat: hobbista poslato 11.12.2010. - 20:22
Hmmm, oni su na avalskom putu, koliko me pamćenje služi? Ajde, molim te, potvrdi da li su to oni, pa da im malo "preuredim" oglas  :ranting:
Mozes slobodno da im preuredis oglas jer sam se i ja pozvao na popust i da sam clan foruma i nisam dobio popust za vetrobrane ,umesto popusta sam dobio samo osmeh i platio punu cenu.   :dobro:

Vihor

ja dobio popust pre godinu dana  :conf:
Sve što radi na struju ima beli dim u sebi. Kada taj beli dim jednom izađe, to više nikada neće ponovo da radi.

Dexterslab

ti su, ti su....preuredjuj, samo preuredjuj... :))))) Avalski put, tj. Bul. JNA u selo Rakovici sa desne str. puta,iz pravca Banjice....
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

wvojin

Hahaha, 6 hiljada??!!  :palica:
Bolje dodati jos malo para i kupiti orig.
Dacia Logan 2005, 1.4MPI + LPG,
Dacia Logan 2010, 1.5 dCi

MajorSoul

6000 dinara  :fiju:
Ti si bas prosao lose, te varijante koje nisu originalne, si mogao da pazaris za mnogo manje para ali sad je gotovo.
Sledeci put zovi pre nego sto se negde zaputis ;)
:wind:
..need more buttons..

Dexterslab

Ma znao sam ja za ona resenja iz Metroa ili Buvljaka za po 2000-3000, ali sam to imao u proslom auto pa mi se nije svidjali...a ovaj su reklamirali na forumu kao satro tipski...pa rekoh sebi da ga probam....jbg... posle :mojeovce: nema  :place:  ;)
Zivot se ne meri momentima kada udahnemo, nego momentima koji nam oduzimaju dah! :)

dzaga

Citat: dzaga poslato 08.10.2010. - 14:31
Evo sličica:


Ako želite kvalitet - tražite Armster. Ne znam kolika je sada cena.

nikola

Da li neko zna gde mogu naci neki iole kvalitetniji naslon za ruku za logana?

dzaga

Imaš naslon u HIT autu na Starom sajmištu, kvalitetan, ali ne znam cenu.

nikola

Da, ali u HIT-u je cena oko 10.000din, isto u AK Vozdovac je 8.800din... Nesto mi se ne daje toliko... Da li postoji neka varijanta sa nekog otpada da uzmem taj naslon? Ili nesto slicno??

Sir Oliver

@Vihor
Pošto ne mogu da dočekam da mi dođe auto, reci mi molim te, koliko su praktični podizači pozadi kada se ugradi naslon? Ima li opasnosti od lumboišialgije ili tako nekog jada?   :c:
Meni deluje katastrofa zakukuljeno, pa me interesuje utisak.  :ces:
Unapred  :hall:
I drink to make other people more interesting.

nikola

#101
nema nikakve opasnosti, jer imas naslone da kupis posebno za modele sa podizacima i bez podizaca zadnjih stakala...

Sir Oliver

Ma znam to, baš i pitam za modele sa podizačima.
Kako vidim Vihor je kupio takav. Stvarno deluje z.....no, kao da treba ruka da se zavuče ispod naslona, pa me interesuje da li to samo tako izgleda na slici, ili...
I drink to make other people more interesting.

nikola

#103
Samo na slici deluje tako z....o...

hemicar

Mislio sam naruciti neki naslon za svog stepija, sta vi preporucujete, koji model? Cuo sam da je armster (cini mi se da se tako zove, ako nisam pogrijesio) dobar, e sad, ko bi ga znao?!  :ces: